Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Skubas w Krakowie
A A A
Data imprezy: 27.11.2019 | Miasto: KrakówAutor: IDMJP2

▪▪▪ Koncert w ramach Nagrody Województwa Małopolskiego im. Jana Pawła II Veritatis Splendor ▪▪▪

Skubas w Krakowie!
▪ 27.11.2019 g. 19:00
▪ Kijów.Centrum

▪ Bilety: 50 zł

Skubas – autor być może najpiękniejszej polskiej piosenki miłosnej o… braku miłości. Wszedł w ciężkich, grunge’owych butach w krainę Łagodności i uzyskał zupełnie nową jakość – muzykę ciężką od emocji, za to lekką dźwiękiem. Kiedyś znany głównie na scenie klubowej, ze współpracy m.in. z Noviką, Envee i Smolikiem, wybił się na niepodległość wydanym w 2012 roku debiutem „Wilczełyko”. Na swojej drugiej płycie – „Brzasku” – SKUBAS to już artysta kompletny.


Od czasu swojego debiutu SKUBAS zagrał kilka tras koncertowych i wystąpił na wszystkich liczących się festiwalach (Open’er, Orange Warsaw, Jarocin, Przystanek Woodstock, itp.) SKUBAS to również artysta, który chętnie bierze udział w koncertach-projektach specjalnych (m.in. Obywatel GC v.2.0, Męskie Granie Orkiestra, Europejski Stadion Kultury, itp.)


Impreza biletowana

Kontakt z organizatorami:

info@idmjp2.pl

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy