Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Lodowisko na placu Europejskim – zapraszamy 13 grudnia!
A A A
Data imprezy: 13.12.2019 - 16.02.2020 | Miasto: WarszawaAutor: Ghelamco

Tej zimy jak co roku na placu Europejskim nie zabraknie świątecznej atmosfery i świetnej zabawy. Ghelamco ponownie przygotowało dla wszystkich mieszkańców stolicy bezpłatne lodowisko. Sezon łyżwiarski na placu rozpoczyna się 13 grudnia.

W piątek 13 grudnia o godzinie 17.00 na placu Europejskim zostanie otwarte bezpłatne lodowisko. To już nieformalna tradycja tego miejsca, stworzonego przez Ghelamco dla warszawiaków wśród szklanych wieżowców, że w zimowe popołudnia i wieczory zamienia się ono w jeden z najprzyjemniejszych i najchętniej odwiedzanych zakątków stolicy.

Niespodzianki na otwarcie

Na wszystkich, którzy 13 grudnia o 17.00 pojawią się na placu Europejskim, czekają atrakcje: będzie można bezpłatnie wypożyczyć łyżwy, a ponadto częstować się słodkościami, które chętni znajdą… na drzewach. Warto więc pojawić się na lodowisku jak najwcześniej. Organizatorzy przygotowali też konkursy z nagrodami i baloniki wypełnione helem.

Na gości placu Europejskiego oprócz emocji sportowych czekają także wrażenia artystyczne – a mianowicie możliwość obejrzenia nowej wystawy „Kolor, przed którym stoisz” autorstwa Blanki Jędry i Marka Kucharskiego w plenerowej galerii sztuki Art Walk. Ekspozycja, zorganizowana przez Ghelamco i fundację Sztuka w Mieście, zwyciężyła w tegorocznej edycji konkursu Art Walk Open Call. Wystawa jest artystyczną opowieścią o tym, w jaki sposób światło i kolor wpływają na nas w codziennym życiu, jaki jest wymiar społeczny, kulturowy, fizjologiczny czy marketingowy wykorzystania barw w przestrzeni.


W dniu otwarcia lodowiska na placu Europejskim znajdą się food trucki oferujące specjalne świąteczne menu. Świątecznego burgera, wołowinę z prażonymi jabłkami i brzoskwinię z nutą cynamonu oraz placki ziemniaczane ze śmietaną będzie można kupić w promocyjnej cenie obniżonej o 10%. Nie zabraknie też nieodzownych w okresie bożonarodzeniowym pierogów, w kilku oryginalnych wersjach: z warzywami, krewetkami, wołowiną, indykiem i kurczakiem, a na deser – kołaczy.

Zima na placu Europejskim
W tym sezonie lodowisko będzie czynne od poniedziałku do piątku między 16.00 a 21.00, w soboty i niedziele od 12.00 do 21.00. W drugi dzień świąt (26 grudnia) oraz w sylwestra będzie można pojeździć w tych samych godzinach co w dni powszednie, natomiast 24, 25 grudnia i 1 stycznia lodowisko będzie nieczynne.

Wypożyczenie łyżew kosztuje 10 zł za godzinę. Osoby przychodzące z własnymi łyżwami nie ponoszą kosztów.

Partnerem wydarzenia jest Hyundai, a o doskonałą oprawę muzyczną zadba Radio Kolor, które objęło je patronatem medialnym.

Lodowisko na placu Europejskim

Dzień otwarcia:
13 grudnia, godz. 17.00 – 21.00

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – piątek: od godz. 16.00 do 21.00
Weekendy: od godz. 12.00 do 21.00


Wstęp wolny

Kontakt z organizatorami:

https://www.facebook.com/events/2348853158778858/

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy