Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Szklany styczeń - pojedyncze warsztaty witrażu lub mozaiki
A A A
Data imprezy: 08.01.2020 - 22.01.2020 | Miasto: ChorzówAutor: Pracownia Działań Twórczych

Nowy rok, to nowe pomysły, a więc zapraszamy na pojedyncze, tematyczne zajęcia, które będziemy prowadzić w wybrane środy.

Zaczynamy w styczniu od zajęć szklanych, czyli warsztatów witrażu lub mozaiki, które mają pokazać jak to się robi i zainteresować tymi technikami. Można wybrać jen lub dwa dni i różne zajęcia w każdym dniu.

Szkło, wbrew pozorom, jest bardzo plastycznym materiałem.
Na witrażowych warsztatach można się nauczyć jak wyczarować z niego fantastyczne rzeczy począwszy od drobnej biżuterii, przez zawieszki ożywiające okna, po elementy wyposażenia wnętrz.

Mozaika jest techniką dekoracyjną znaną od starożytności, wszyscy znamy misterne obrazy ułożone z setek tysięcy maleńkich kosteczek. I na naszych zajęciach będzie możliwość stworzenia takiego szklanego obrazka.
Pojedyncze zajęcia przeznaczone są dla osób, które chcą zobaczyć na czym polega dana technika albo nie mają czasu na zajęcia w ciągu naszego normalnego rytmu w tygodniu.

Zapraszamy :

Termin : 8 lub/ i 22 stycznia 2020
Warsztaty przeznaczone są dla starszej młodzieży i dorosłych.


Impreza biletowana

Kontakt z organizatorami:

www.aleksandra-luna-art.blogspot.com

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy