Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
SZKOŁA CZARNEGO TEATRU.NIETYPOWE ZAJĘCIA TEATRALNE DLA MŁODZIEŻY
A A A
Data imprezy: 07.02.2020 - 28.02.2020 | Miasto: ChorzówAutor: Teatr Czarnego Tła

W związku z nowym semestrem ogłaszamy nabór do „Szkoły Czarnego Teatru”, gdzie młodzież w formie warsztatów będzie poznawać nasz teatr, tworzyć swoje przedstawienia, a przy okazji będziemy przygotowywać kandydatów do współpracy z naszym teatrem. Dla kogo. Serdecznie zapraszamy młode osoby pomiędzy 15 a 22 rokiem życia, które są zainteresowane teatrem, animacją lalek, ruchem, tańcem, czarnym teatrem i chciałyby dołączyć do naszego zespołu. Osoby, które lubią aktywne działania, są elastyczne, solidne, kreatywne i odpowiedzialne. Osoby, które chcą się uczyć, poznawać nowe rzeczy, rozwijać swoje zdolności i wykorzystywać je w pracy.

Oferta Ponieważ nasz teatr opiera się o specyficzną formę teatralną, w czasie zajęć będą wprowadzane działania, które będą w szerokim stopniu rozwijać uczestników, żeby potrafili w odpowiedni sposób poruszać się po scenie. W ramach warsztatów będą powadzone: - warsztaty animacyjne – lalki, rekwizyty, przedmioty - warsztaty plastyczno - scenograficzne związane z tworzeniem lalek - warsztaty taneczno - ruchowe Uczestnicy będą się też rozwijać wyobraźnię przez tworzenie własnych scenariuszy etiud i przedstawień. Poznają zasady pracy z dziećmi, ponieważ jest to jeden z elementów pracy w naszym teatrze. Będziemy też rozwijać i wykorzystywać indywidualne umiejętności i zdolności uczestników.

Zajęcia będą się odbywały w Teatrze Czarnego Tła w Chorzowie w piątki w godz.. 16.00-18.00. W miarę nauki i rozwoju będzie można dołączać do prób zespołu a później uczestniczyć w przedstawieniach.


Impreza biletowana

Kontakt z organizatorami:

www.teatr-czarnego-tla.blogspot.com

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy