Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
POWERTEXOWY LUTY - POJEDYNCZE WARSZTATY TWORZENIA RZEŹB Z TKANINY
A A A
Data imprezy: 12.02.2020 - 26.02.2020 | Miasto: ChorzówAutor: Pracownia Działań Twórczych

Serdecznie zapraszamy na warsztaty tworzenia rzeźb z tkaniny z wykorzystaniem preparatu do utwardzania tkanin Powertex. Zapraszamy nowych adeptów tej techniki oraz uczestniczki poprzednich zajęć, którym podobała się praca z taką materią.

Jak zwykle będziemy się uczyć tworzyć trójwymiarową rzeźbę, panować nad materiałem, zdobić i tworzyć niepowtarzalną pracę. 12 lutego tematem przewodnim będzie zdobienie butelki lub słoika, który może się stać użyteczną ozdobą do przechowywania różnych rzeczy. 26 lutego tematem przewodnim będzie tworzenie oryginalnego wieszaka na biżuterię. Czy będzie miał formę manekina, kwiatu czy czegoś innego, będzie zależało od tworzącego. Wykorzystamy technikę utwardzania tkanin i specjalny preparat Powertex, który sprawi, że powstanie oryginalna figurka, dokładnie taka jaką chcemy mieć. Technika nie jest trudna, chociaż wymagająca precyzji i cierpliwości, ale każdy będzie mógł wyzwolić kreatywność i oddać się twórczości

Serdecznie zapraszamy w środy 12 oraz 26 lutego w godz. 16.30- 20.00.


Impreza biletowana

Kontakt z organizatorami:

www.aleksandra-luna-art.blogspot.com

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy