Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
@MłocinyChallenge z Gwiazdami TikToka na lodzie!
A A A
Data imprezy: 10.02.2020 - 22.02.2020 | Miasto: WarszawaAutor: Galeria Młociny

Przez całe ferie zimowe na klientów Galerii Młociny czekać będzie prawdziwa frajda! Spotkania z najbardziej lubianymi TikTokerami m.in.: Jeleniewską, Natalią Sisik i Patrykiem Zapałą, jazda figurowa na lodzie i nominowania do podjęcia wyzwania - czyli #MłocinyChallenge. Darmowa jazda na lodowisku i finał akcji pod gołym niebem 22 lutego!

#MłocinyChallenge


Już 10 lutego w bielańskim centrum handlowym rusza wielki „Challenge na Lodzie”! Młodzi twórcy, którzy podbili serca miłośników popularnej aplikacji TikTok, będą prezentować swoje umiejętności łyżwiarskie. Akcja polega na wyzwaniu znajomego do zabawy poprzez nominację do zrealizowania filmików, które zostaną opublikowane w aplikacji. Wszystko to odbędzie się na lodowisku pod gołym niebem, które znajduje się na dachu Galerii Młociny. Nie tylko najpopularniejsi TikTokerzy pokażą, co potrafią. Na młocińskim lodowisku każdy będzie miał okazję, by wziąć udział w #MłocinyChallenge i pokazać jakie figury potrafi wykręcić! Jak sobie poradzą twórcy najpopularniejszych filmików w Polsce? Znani i lubiani będą publikować swoje poczynania na łyżwach w aplikacji TikTok. Znajdziemy je m.in. pod #MlocinyChallenge oraz na oficjalnym profilu galerii.


#Finał


Wielki Finał akcji, podczas którego zainteresowani będą mieli okazję spotkać się ze swoimi ulubieńcami i wspólnie stworzyć filmiki, odbędzie się 22 lutego od godziny 17:00 do 20:00. W wydarzeniu udział wezmą najbardziej rozpoznawali twórcy. Wśród nich: Daniel Rolley, Patryk Zapała, Kamil Owczarek, Natalia Sisik i Maria Jeleniewska. Dj, konkursy, tańce, nagrody, świetna muzyka i gwiazdy TikToka! Brzmi jak idealne zakończenie ferii!

Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziemy na stronie www.galeriamlociny.pl. Poczynania znanych TikTokerów możemy śledzić w aplikacji używając #MlocinyChallenge, a także na profilu @galeriamlociny w aplikacji TikTok.


Wstęp wolny

Kontakt z organizatorami:

biuro@magnifico.com.pl

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy