Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Akcja - rezerwacja. Bon do wykorzystania na warsztaty.
A A A
Data imprezy: 01.04.2020 - 30.04.2020 | Miasto: ChorzówAutor: Pracownia Działań Twórczych

Pracownia Działań Twórczych próbuje utrzymać się na powierzchni mimo tej wyjątkowo trudnej sytuacji, w której się właśnie znaleźliśmy.

Dlatego ogłaszamy "Akację-Rezerwację" , która polega na tym, że teraz wykupuje się miejsce na warsztatach, a będzie się w nich uczestniczyło w przyszłości.

Normalna działalność opiera się na takich działaniach i często rezerwuje się miejsca z dużym wyprzedzeniem, ale teraz jest trochę trudniej. bo nie wiemy dokładnie kiedy sytuacja się unormuje. Ale mamy nadzieję, że niebawem i że już za chwilę wrócimy do normalnej działalności.

Nasza Pracownia jest stworzona do działania i spotkań ludzi. Jeżeli nie możemy tego robić, to niestety nie jesteśmy w stanie się utrzymać, dlatego każdy pomysł, który próbujemy zrealizować ma pomóc nam przejść przez ten trudny czas.

A, że nie wszystko da się przenieść do internetu, to serdecznie zapraszamy na warsztaty w przyszłości.

Widzimy, że wiele osób, nawet poza granicami, wpada na taki właśnie pomysł : "Zapłać teraz-odbierz potem", więc i my liczymy, że zostanie przyjęty ze zrozumieniem i zaangażowaniem.

Co proponujemy?


Można zarezerwować sobie udział w warsztatach, wybierając z tych które są już rozpisane i stale prowadzone.

Można też wykupić sobie "bon na pojedyncze warsztaty", które będzie można zrealizować wg własnych potrzeb, czasu i zainteresowań.


Impreza biletowana

Kontakt z organizatorami:

www.aleksandra-luna-art.blogspot.com

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy