Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Dzień swobodnej twórczości - spotkania rękodzielników
A A A
Data imprezy: 02.07.2020 - 01.07.2020 | Miasto: ChorzówAutor: Pracownia Działań Twórczych

Pracownia Działań Twórczych w Chorzowie zaprasza osoby, które zajmują się szeroko pojętym rękodziełem i twórczością - malują, szydełkują, robią na drutach, haftują, tworzą rzeczy z papieru, koralików, gliny i wszelkich materiałów, do swobodnych spotkań w gronie pasjonatów.

Bardzo często tworzy się w domowym zaciszu, ale czasem brakuje motywacji, inspiracji, a nawet zwykłych rozmów na tematy twórcze i wszystkie inne, dlatego właśnie tworzymy dzień swobodnej twórczości. Będzie to czas, kiedy każdy chętny do takiego spotkania będzie mógł się pojawić w naszej pracowni i rozwijać swoją pasję.

Z naszej strony zapewniamy miejsce, stoły, krzesła, przestrzeń do działania (z czasem może nawet miejsce do przechowywania rzeczy), dostęp do kawy i herbaty, komputer z internetem do szukania inspiracji, a nawet prowadzenia własnego bloga.
Z czasem będziemy urządzać wystawy i mini jarmarki z możliwością sprzedaży prac.

Uczestnik przynosi swoje materiały i narzędzia oraz dobry humor.
Koszt udziału w takich spotkaniach - 20 zł od osoby/miesiąc

Zapraszamy w czwartki , w godz. 14.00-18.00


Impreza biletowana

Kontakt z organizatorami:

https://aleksandra-luna-art.blogspot.com

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy