Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
„Beauty enchanted in the night sky” – kolejna wystawa w Rivierze Sztuki
A A A
Data imprezy: 15.11.2022 - 15.12.2022 | Miasto: GdyniaAutor: Jakub Macyszyn

Autorką wystawy jest Samanta Jamróz. Jej historia rozpoczyna się w Gdyni, dokładnie 32 lata temu – to właśnie wtedy artystka przyszła na świat. Już od najmłodszych lat fascynowała ją sztuka, a przede wszystkim to, jak za jej pomocą można wyrazić siebie i swoje uczucia.
Autorka wystawy już w wieku 13 lat wiedziała, że sztuka zostanie z nią na zawsze. Swoją przygodę rozpoczęła kubistycznymi grafikami, wykonywanymi tuszem. Potem przyszedł czas na kredki i długopisy, aby w końcu odnaleźć idealną formę wyrazu – malarstwo olejne i akrylowe. Artystka przez lata rozwijała swoją technikę, dzięki czemu znalazła swój wyjątkowy i niepowtarzalny styl.

Po wielu latach podróży i mieszkania w różnych miejscach, droga Samanty Jamróz zatoczyła koło – artystka wróciła do miejsca swoich narodzin, gdzie wciąż tworzy i doskonali swoje umiejętności. Udziela się także charytatywnie podczas corocznych aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, gdzie wylicytować można jej prace. Autorka wystawy na co dzień pracuje w firmie związanej z poligrafią, a w wolnych chwilach naprawia i przerabia stare meble nadając im zupełnie nowe życie, co przynosi wiele satysfakcji.


Wstęp wolny

Kontakt z organizatorami:

jakub.macyszyn@goodonepr.pl

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy