Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 22.05.2018 A A A
All Night – nowy młodzieżowy serial o szalonej, całonocnej imprezie maturalnej już dostępny w całości w HBO GO
INFORMACJA PRASOWA

Całonocna, dwunastogodzinna impreza na zakończenie szkoły średniej to wydarzenie, na które czekało wielu uczniów pewnego amerykańskiego liceum. Grupa nastolatków zrobi wszystko, żeby w trakcie ostatniej wspólnej nocy spełnić swoje ukryte marzenia. Cały sezon serialu All Night dostępny jest już w serwisie HBO GO.


All Night to lekki, młodzieżowy serial komediowy, który przedstawia perypetie grupy młodych ludzi szukających szczęścia na balu absolwentów. Uczniowie z rocznika 2018 właśnie odebrali dyplomy maturalne i teraz czeka ich szalona, szkolna impreza. Dla wielu z nich to ostatnia wspólna noc przed wyjazdem na studia. Grupa znajomych postanawia wykorzystać ten czas jak najlepiej. Podczas nocnej zabawy każdy ze świeżo upieczonych absolwentów zrobi wszystko, żeby dobrze się bawić i spełnić swoje ukryte marzenia – w końcu taka szansa już nigdy się nie powtórzy. Dla jednych najważniejsze będzie przeżycie niezapomnianej przygody, dla innych zdobycie się na odwagę i wyznanie od lat skrywanej miłości. Surowa dyrektorka wyznacza uczniom na tę noc tylko dwie proste zasady – żadnych telefonów komórkowych ani alkoholu. Czy mimo to impreza będzie udana? Kto z całej grupy odważy się zrealizować plan, z którym przyszedł?

Ta dziesięcioodcinkowa produkcja w humorystyczny sposób pokazuje wchodzenie w dorosłość i pogoń za pragnieniami. W głównych rolach All Night występują m.in. Chris Avila (serial Współczesna rodzina), Brec Bassinger (serial Goldbergowie), Chanel Celaya (1 Jump Street), Ty Doran (serial American Crime), Teala Dunn (Transamerica), Jenn McAllister (serial Fourseome), Jake Short (serial Nadzdolni) oraz Allie Grant (serial Trawka). Twórcą serialu jest Jason Ubaldi, za reżyserię odpowiadał Brian Dannelly (serial Trawka).

All Night to kolejna produkcja AwesomenessTV dostępna w serwisie HBO GO. Wśród pozostałych seriali można znaleźć takie tytuły jak: Sfreakowani (dwa sezony), Ozn@czone (dwa sezony) oraz Pedagożka (trzy sezony).

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
POLECAMY TEMATY
6. KRAKOWSKA WIOSNA WIOLONCZELOWA
Akademia Muzyczna w Krakowie serdecznie zaprasza na 6. Krakowską ...
Prezentujemy zwiastun thrillera „Wilcze echa”
Nie znają strachu. Nie cofną się przed niczym! Garstka śmiałków, ...
Wojna polsko- ruska: Nie ma róży bez ognia /recenzja spektaklu/
Bez Silnego? Bez osiedla? Bez… facetów? Spektakl Pawła Świątka ...
Sylwia Szymaniak i Sarmen Beglarian kuratorami 11. edycji festiwalu NARRACJE
Znamy duet kuratorski, który przygotuje program 11. edycji festiwalu ...