Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 01.08.2018 A A A
Rusza sprzedaż karnetów na 12. Azjatycki Festiwal Filmowy Pięć Smaków
INFORMACJA PRASOWA
Materiał prasowy

Zaplanuj swój czas na listopad i grudzień. Tegoroczna edycja festiwalu odbędzie sie w dniach 14-21 listopada w Warszawie w Kinie Muranów i Kinotece.


Pięć Smaków to jedyna okazja do pogłębionego spotkania z najbardziej aktualnym i oryginalnym kinem Azji. Jak co roku zapraszamy na burzliwe dyskusje, spotkania z popkulturowym żywiołem i odkrywanie niebanalnych form filmowych, w zaskakujący sposób ukazujących wyzwania współczesnego świata. Azja to dziś gorący punkt na globalnej mapie: festiwal to okazja do spojrzenia na ten kontynent z bardzo bliska.

W programie 12. edycji między innymi:
- Nowe Kino Azji - przegląd najciekawszych i szeroko dyskutowanych nowych produkcji z Azji Wschodniej i Południowo-Wschodniej
- Asian Cinerama - filmy nominowane i nagradzane w ramach Asian Film Awards
- Animacje - nie tylko anime, czyli awangardowa i niezależna azjatycka animacja, łamiąca konwencje i poszerzająca granice gatunków
- Pokazy specjalne - ważne nazwiska i gorące tematy, których nie można przegapić

Obok seansów Pięć Smaków proponuje szereg wydarzeń towarzyszących, w tym cykl wykładów poświęconych tematom społeczno-kulturalnym i politycznym w Azji, panele dyskusyjne z twórcami i gośćmi, degustacje kuchni dalekowchodniej i warsztaty artystyczne.

Karnet Normalny 240 zł - pozwala na udział we wszystkich wydarzeniach Festiwalu Filmowego Pięć Smaków w Warszawie, z wyjątkiem uroczystego otwarcia (bilety po 25 zł) i Nocy Grozy (bilety po 55 zł).

Karnet Master 400 zł - pozwala na udział we wszystkich wydarzeniach festiwalu filmowego Pięć Smaków w Warszawie, łącznie z uroczystym otwarciem, a także na wstęp na wszystkie koncerty festiwalu Radio Azja (6-9 grudnia) oraz na Noc Grozy.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
POLECAMY TEMATY
Materia Prima 2019: Donka - List do Czechowa (relacja)
Czechow ze śródziemnomorskim temperamentem. Na początek festiwalu, ...
Seryjny morderca z Łodzi nie odpuszcza - "TRANS" Krzysztofa Domaradzkiego już na rynku.
Druga część łódzkiej trylogii kryminalnej, kontynuacja świetnie ...
Wilco na jedynym koncercie w Polsce!
Progresja z radością zaprasza na fenomenalny rockowy zespół ...
Nowy termin 10. American Film Festival. Trwa nabór filmów
W tym roku odbędzie się już 10. American Film Festival we ...