Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 01.08.2018 A A A
Rusza sprzedaż karnetów na 12. Azjatycki Festiwal Filmowy Pięć Smaków
INFORMACJA PRASOWA
Materiał prasowy

Zaplanuj swój czas na listopad i grudzień. Tegoroczna edycja festiwalu odbędzie sie w dniach 14-21 listopada w Warszawie w Kinie Muranów i Kinotece.


Pięć Smaków to jedyna okazja do pogłębionego spotkania z najbardziej aktualnym i oryginalnym kinem Azji. Jak co roku zapraszamy na burzliwe dyskusje, spotkania z popkulturowym żywiołem i odkrywanie niebanalnych form filmowych, w zaskakujący sposób ukazujących wyzwania współczesnego świata. Azja to dziś gorący punkt na globalnej mapie: festiwal to okazja do spojrzenia na ten kontynent z bardzo bliska.

W programie 12. edycji między innymi:
- Nowe Kino Azji - przegląd najciekawszych i szeroko dyskutowanych nowych produkcji z Azji Wschodniej i Południowo-Wschodniej
- Asian Cinerama - filmy nominowane i nagradzane w ramach Asian Film Awards
- Animacje - nie tylko anime, czyli awangardowa i niezależna azjatycka animacja, łamiąca konwencje i poszerzająca granice gatunków
- Pokazy specjalne - ważne nazwiska i gorące tematy, których nie można przegapić

Obok seansów Pięć Smaków proponuje szereg wydarzeń towarzyszących, w tym cykl wykładów poświęconych tematom społeczno-kulturalnym i politycznym w Azji, panele dyskusyjne z twórcami i gośćmi, degustacje kuchni dalekowchodniej i warsztaty artystyczne.

Karnet Normalny 240 zł - pozwala na udział we wszystkich wydarzeniach Festiwalu Filmowego Pięć Smaków w Warszawie, z wyjątkiem uroczystego otwarcia (bilety po 25 zł) i Nocy Grozy (bilety po 55 zł).

Karnet Master 400 zł - pozwala na udział we wszystkich wydarzeniach festiwalu filmowego Pięć Smaków w Warszawie, łącznie z uroczystym otwarciem, a także na wstęp na wszystkie koncerty festiwalu Radio Azja (6-9 grudnia) oraz na Noc Grozy.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
POLECAMY TEMATY
12. Sputnik rusza w Polskę
Dzisiaj – 7 grudnia - 12. Sputnik rozpoczyna filmową podróż ...
Dziś rusza Festiwal Radio Azja!
Już za chwilę Warszawę zaleją azjatyckie dźwięki. Przed ...
Film, który zachwycił publiczność Cannes!
Po długim światowym tournée filmu „Fuga", nareszcie nadszedł ...