Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 18.02.2020 A A A
PIOTR STRAMOWSKI jakiego nie znacie! BAD BOY w kinach od 21 lutego
INFORMACJA PRASOWA
Fot. Materiał prasowy

Jak nieprzespane noce pomogły mu w roli? Piotr Stramowski daje popis w filmie „Bad boy”. Takiego jeszcze go nie widzieliście!


Twardy, czyli postać w którą w filmie „Bad boy” wcielił się Piotr Stramowski, to koneser tanich win i środków psychoaktywnych. Szef grupy kiboli budzi postrach, ale permanentny stan narkotykowej euforii sprawia, że nie dostrzega w porę, jak groźna rośnie mu konkurencja. Patryk Vega nie ukrywa, że chciał obsadzić aktora w kreacji, w której nie miał możliwości sprawdzić się wcześniej: „To najfajniejsza rola w karierze Piotrka Stramowskiego. Dał popis wielkiego aktorstwa, bo to postać kompletnie inna od tego, jakie są jego warunki fizyczne i jaki on sam jest w wydaniu prywatnym”.

 

Co ciekawe, reżyser sprytnie wykorzystał fakt, że aktor jest młodym tatą i przychodził na plan po nieprzespanych nocach: „Wpadłem na pomysł, że Twardy powinien być cały czas naćpany. Jego postać nieprzerwanie eksperymentuje z narkotykami. I to jest arcyśmieszne, bo Piotrek świetnie to zagrał. Z jednej strony dlatego, że jest bardzo dobrym aktorem, z drugiej zaś, że był w takim momencie życiowym, że miał w domu małe dziecko, w związku z czym nie dosypiał. I pewnie te trudne sytuacje domowe dopomogły mu w wiarygodnym odegraniu człowieka, który jest na permanentnym zjeździe” – podkreśla Patryk Vega. Zobaczcie, jak Piotr Stramowski wciela się w postać na ciągłym haju w materiale z planu filmu „Bad boy”, który na ekrany kin wejdzie już w najbliższy piątek.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
POLECAMY TEMATY
Bezpłatne warsztaty i wizyty w najlepszych wrocławskich centrach kultury!
Zmiana społeczna przez kulturę - dostępną dla każdego i ...
CIRYAM prezentuje "Noc" singiel i nowy klip zapowiada nadchodzący album
Grupa Ciryam zaprezentowała singiel zatytułowany "Noc". Utwór ...
Nowe Horyzonty wspierają polskich filmowców. Prestiżowe Polish Days już pod koniec lipca
Z powodu pandemii nadchodząca edycja festiwalu Nowe Horyzonty ...