Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 06.11.2011 A A A
Tron: Dziedzictwo w HBO
www.hbo.pl
Materiały HBO

Perfekcyjnie zrealizowany, pełen niesamowitych efektów specjalnych sequel kinowego hitu z 1982 roku. Emisja na antenie telewizji HBO w niedzielę 27 listopada o godz. 20:10.


Geniusz komputerowy Kevin Flynn (Jeff Bridges), niegdyś prezes dobrze prosperującej firmy Encom, zaginął bez śladu ponad 20 lat temu. Nikt nie wie, co się z nim stało. Jego syn Sam (Garrett Hedlund) wciąż jednak nie traci nadziei, że go odnajdzie. Dlatego, kiedy dostaje telefon od byłego wspólnika ojca (Bruce Boxleitner) z prośbą o zbadanie dziwnego sygnału, który pochodzi z miejsca ostatniego pobytu Kevina, od razu wyrusza w drogę. Po przybyciu do opuszczonego salonu gier komputerowych, niespodziewanie zostaje wciągnięty do cyfrowego świata, w którym przez ostatnie ćwierć wieku uwięziony był jego ojciec. W wirtualnej krainie spotyka Kevina i jego przyjaciółkę, cyberwojowniczkę Quorrę (Olivia Wilde). Cała trójka musi teraz odnaleźć drogę powrotną do domu.

 

Tron: Dziedzictwo w HBO

27 listopada, godz. 20:10

 

Więcej informacji: www.hbo.pl

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (2)
POLECAMY TEMATY
Weekend z Sherlockiem Holmesem. 16. Święto Niemego Kina
Zapraszamy wielbicieli Sherlocka Holmesa na weekend warsztatów, ...
HBO zaprasza do wzięcia udziału w akcji krwiodawstwa Bleed For The Throne – oddaj krew!
HBO oraz Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w ...
WE. THE REVOLUTION JUŻ DOSTĘPNE!
We. The Revolution, długo oczekiwana polska gra osadzona w krwawych ...
11. Lublin Jazz Festiwal
W dniach 23-28 kwietnia pokażemy różnorodność i kierunki ...