Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 23.12.2011 A A A
Święta przed telewizorem
materiały prasowe/redakcja

Happy Feet – tupot małych stóp, Piraci z Karaibów i oczywiście Kevin sam w Nowym Jorku, to tylko niektóre z propozycji stacji telewizyjnych na nadchodzące Święta. Przeczytajcie, co jeszcze będzie można obejrzeć na małym ekranie. Przedstawiamy wybrane produkcje.


Wigilia Bożego Narodzenia

Program Pierwszy Telewizji Polskiej zaprasza rano małych i dużych widzów na Magiczną gwiazdkę, czyli wizytę u Św. Mikołaja i Smerfów, a po południu na koncert Cała Polska śpiewa Kolędy, gdzie artyści zaśpiewają najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki oraz najbardziej znane piosenki świąteczne. Wieczorem stacja pokaże komedię Ojciec Panny Młodej, w której w rolę tytułowego bohatera wcielił się Steve Martin. Program drugi zaprasza zaś na film Nie ma mocnych w reżyserii  Sylwestra Chęcińskiego i Zróbmy sobie wnuka Piotra Wereśniaka. Polsat wyemituje drugą część przygód Kevina McCalistera zatytułowaną Kevin sam w Nowym Jorku oraz komedię familijną Wesołych Świąt.  Późnym popołudniem TVN pokaże  animację dla całej rodziny zatytułowaną Happy Feet: Tupot małych stóp, wieczorem zaś wielki przebój kinowy z Cameron Diaz, Kate Winslet, Judem Lawem i Jackiem Blackiem – Holiday.

 

TVP 1

Magiczna gwiazdka, godz. 8:10

Cała Polska śpiewa kolędy, godz. 17:40

Ojciec Panny Młodej, godz. 20:05

 

TVP 2

Nie ma mocnych, godz. 16:05

Zróbmy sobie wnuka, godz. 20:00

 

Polsat

Kevin sam w Nowym Jorku, godz. 19:35

Wesołych Świąt, godz. 22:00

 

TVN

Happy Feet: Tupot małych stóp, godz. 16:55

Holiday, godz. 20:00

 

Pierwszy Dzień Świąt

Wieczorem telewizyjna Jedynka wyemituje trzecią część popularnego cyklu o przygodach Jacka Sparrowa i jego kompanów zatytułowaną Piraci z Karaibów: Na krańcu Świata. Dwójka z kolei zaprasza na film Jak rozpętałem II Wojnę Światową oraz program Między nami Polakami, w którym znani rodacy, związani emocjonalnie z różnymi regionami Polski, w przekorny i żartobliwy sposób rozmawiać będą m.in. o tym, który region góruje nad resztą kraju, gdzie mieszkają Polacy obdarzeni największym poczuciem humoru, a gdzie ponuracy, czy kto jest najbardziej gościnny. Późnym wieczorem zaś, stacja wyemituje Angielską Robotę, opowieść o legendarnym już napadzie na bank przy londyńskiej Baker Street w 1971 roku. Polsat przygotował niespodziankę dla najmłodszych. Na ekranie zagości Epoka lodowcowa: Mamucia gwiazdka. Późnym wieczorem widzowie będą mogli obejrzeć film przygodowy w reżyserii Kevina Reynoldsa Hrabia Monte Christo. TVN pokaże animacje, takie jak Grinch: Świąt nie będzie i Madagwiazdka. Późnym wieczorem stacja zaprasza na opowieść o historii miłości brytyjskiego następcy tronu i jego koleżanki ze studiów, pod tytułem William i Kate.

 

TVP 1

Piraci z Karaibów: Na krańcu Świata, godz. 20:20.

 

TVP 2

Jak rozpętałem II wojnę światową, godz. 18:40

Między nami Polakami, godz. 20:15

Angielska Robota, godz. 21:35

 

Polsat

Epoka lodowcowa: Mamucia gwiazdka, godz. 20:05

Hrabia Monte Christo, godz. 22:15

 

TVN

Grinch: Świąt nie będzie, godz. 13:10

Madagwiazdka, godz. 20:00

William i Kate, godz. 21:40

 

Drugi Dzień Świąt

Program Pierwszy zaprasza na polską komedię romantyczną Dlaczego nie!. W rolach głównych zobaczymy Macieja Zakościelnego i Annę Cieślak. Dwójka wyemituje kolejną część z serii Jak rozpętałem II Wojnę Światową oraz widowisko muzyczno - kabaretowe Smuteczek, czyli ostatni naiwni w reżyserii Macieja Stuhra, a także thriller kryminalny Osiem milimetrów. Polsat wyemituje film fantasy Eragon oraz western Szybcy i martwi. TVN zaprasza na filmy Charlie i fabryka czekolady ze świetną rolą Johnny’ego Deppa, Elf z Willem Farrelem oraz Mission: Impossible, w którym w rolę głównego bohatera wcielił się Tom Cruise.

 

TVP 1

Dlaczego nie!, godz. 20:20

 

TVP 2

Jak rozpętałem II Wojnę Światową cz.  II, godz. 18:45

Smuteczek, czyli ostatni naiwni, godz. 21:30

Osiem milimetrów, godz. 23:00

 

Polsat

Eragon, godz. 20:05

Szybcy i martwi, godz. 22:10

 

TVN

Charlie i fabryka czekolady, godz. 14:50

Elf, godz. 11:30

Mission: Impossible, godz. 22:05

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
POLECAMY TEMATY
Materia Prima 2019: Donka - List do Czechowa (relacja)
Czechow ze śródziemnomorskim temperamentem. Na początek festiwalu, ...
Seryjny morderca z Łodzi nie odpuszcza - "TRANS" Krzysztofa Domaradzkiego już na rynku.
Druga część łódzkiej trylogii kryminalnej, kontynuacja świetnie ...
Wilco na jedynym koncercie w Polsce!
Progresja z radością zaprasza na fenomenalny rockowy zespół ...
Nowy termin 10. American Film Festival. Trwa nabór filmów
W tym roku odbędzie się już 10. American Film Festival we ...