Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 10.03.2021 A A A
XX ROCK MAY FESTIVAL 2021
Redakcja
Źródło: CEKiS Skierniewice

Rock May Festival jest corocznym wydarzeniem o ugruntowanej już pozycji. W tym roku spotkamy się w Skierniewicach po raz dwudziesty, by grać, dobrze się bawić i oczywiście  wybrać  najlepszy rockowy zespół.


Organizatorzy poszukują ludzi, którzy porwą swoją muzyką i osobowością oraz zachwycą zarówno profesjonalne jury, jak i publiczność. Weź udział w konkursie i zaROCKuj na przyszłość. Dołącz do grona zwycięzców z poprzednich edycji, a byli to m.in. Cannonball, Mith, Sorry Boys, Normalsi, Overstep, Absynth czy RadioSlam.

 

8 maja 2021 r. podczas XX Rock May Festival online wystąpi 5 zespołów wybranych spośród wszystkich zgłoszeń. Pula nagród to 5 tys. zł!

 

Do udziału w konkursie mogą przystąpić zespoły, które: prześlą kartę zgłoszenia i materiał demonstracyjny z trzema utworami w formacie MP3 na e-mail: biurorock@rockmayfestival.pl, materiały informacyjne o sobie na karcie zgłoszenia oraz przyjmą warunki zawarte w  regulaminie.

 

Karta zgłoszeniowa powinna być przesłana w programie edycyjnym tekstu (np. WORD), natomiast ZGODA na przetwarzanie danych osobowych w PDF.

 

Regulamin, kartę zgłoszenia oraz zgodę na przetwarzanie wizerunku można znaleźć na stronie rockmayfestival.pl

 

Zgłoszenia do 16 kwietnia 2021 r.

 

Źródło: CEKiS Skierniewice

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Startuje XX Rock May Festival
Już w najbliższą sobotę, 8 maja odbędzie się XX Rock May ...
OPEN CALL dla młodych artystów. Zaproszenie na rezydencje artystyczne
Centrum Kultury Agora we Wrocławiu w kooperacji z organizacjami ...
FESTIWAL, KTÓREGO NIE BYŁO
Pandemia spowodowała, że od dwóch lat Centrum Kultury AGORA ...
Finał „Trampoliny do kultury 2020” już 18 grudnia!
Fundacja Open Mind zaprasza na uroczyste podsumowanie projektu ...