Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 10.03.2021 A A A
XX ROCK MAY FESTIVAL 2021
Redakcja
Źródło: CEKiS Skierniewice

Rock May Festival jest corocznym wydarzeniem o ugruntowanej już pozycji. W tym roku spotkamy się w Skierniewicach po raz dwudziesty, by grać, dobrze się bawić i oczywiście  wybrać  najlepszy rockowy zespół.


Organizatorzy poszukują ludzi, którzy porwą swoją muzyką i osobowością oraz zachwycą zarówno profesjonalne jury, jak i publiczność. Weź udział w konkursie i zaROCKuj na przyszłość. Dołącz do grona zwycięzców z poprzednich edycji, a byli to m.in. Cannonball, Mith, Sorry Boys, Normalsi, Overstep, Absynth czy RadioSlam.

 

8 maja 2021 r. podczas XX Rock May Festival online wystąpi 5 zespołów wybranych spośród wszystkich zgłoszeń. Pula nagród to 5 tys. zł!

 

Do udziału w konkursie mogą przystąpić zespoły, które: prześlą kartę zgłoszenia i materiał demonstracyjny z trzema utworami w formacie MP3 na e-mail: biurorock@rockmayfestival.pl, materiały informacyjne o sobie na karcie zgłoszenia oraz przyjmą warunki zawarte w  regulaminie.

 

Karta zgłoszeniowa powinna być przesłana w programie edycyjnym tekstu (np. WORD), natomiast ZGODA na przetwarzanie danych osobowych w PDF.

 

Regulamin, kartę zgłoszenia oraz zgodę na przetwarzanie wizerunku można znaleźć na stronie rockmayfestival.pl

 

Zgłoszenia do 16 kwietnia 2021 r.

 

Źródło: CEKiS Skierniewice

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Festiwal Komedii STOLICA 2021
Po raz czwarty na Ursynowie odbędzie się Festiwal Komedii STOLICA, ...
Razem w kinie. Bajki z Polski ruszają na podbój kin i serc młodych widzów
Jak skończy się wizyta kilkuletniej Agatki i chomika Cyryla ...
Open Air Theatre Festival Wrocław
Centrum Kultury Agora we Wrocławiu zaprasza na Open Air Theatre ...
Startuje XX Rock May Festival
Już w najbliższą sobotę, 8 maja odbędzie się XX Rock May ...