Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 23.03.2021 A A A
FESTIWAL, KTÓREGO NIE BYŁO
Redakcja
Źródło: Centrum Kultury AGORA

Pandemia spowodowała, że od dwóch lat Centrum Kultury AGORA we Wrocławiu nie może zorganizować Festiwalu ewidentnych Talentów Aktorskich #FeTA. Jednak nie poddając się przeciwnościom losu postanowiono podtrzymać tradycję teatralnego kwietnia. I tak powstał projekt -  FESTIWAL, KTÓREGO NIE BYŁO, w ramach którego odbędą się dwie wystawy teatralne oraz recital piosenki aktorskiej.


Zaprezentowane zostanie premierowa WYSTAWA FINALISTÓW I LAUREATÓW VI EDYCJI KONKURSU FOTOGRAFII TEATRALNEJ, na której znajdą się najważniejsze i najciekawsze prace fotograficzne odsłaniające polskie życie teatralne.  Organizatorami Konkursu są: Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego oraz Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

 

Druga propozycja, to wystawa pt. Z OFFU Tobiasza Papuczysa – fotografa teatralnego i dokumentalnego - na której zobaczymy fotografie powstałe w latach 2015 - 2021. Wszystkie zostały wykonane podczas prezentacji spektakli odbywających się we Wrocławiu.

 

Będziemy mogli także uczestniczyć w kameralnym koncercie piosenki aktorskiej w wykonaniu fenomenalnej aktorki Katarzyny Kłaczek, finalistki Konkursu Aktorskiej Interpretacji Piosenki 38. edycji Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. W repertuarze recitalu usłyszymy nowe interpretacje starych polskich hitów w elektronicznych aranżacjach.

11.4.2021 / niedziela /

godzina 18:00

Centrum Kultury AGORA, ul. Serbska 5a Wrocław

wstęp wolny

 

Źródło: Centrum Kultury AGORA

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Festiwal Komedii STOLICA 2021
Po raz czwarty na Ursynowie odbędzie się Festiwal Komedii STOLICA, ...
Razem w kinie. Bajki z Polski ruszają na podbój kin i serc młodych widzów
Jak skończy się wizyta kilkuletniej Agatki i chomika Cyryla ...
Open Air Theatre Festival Wrocław
Centrum Kultury Agora we Wrocławiu zaprasza na Open Air Theatre ...
Startuje XX Rock May Festival
Już w najbliższą sobotę, 8 maja odbędzie się XX Rock May ...