Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 13.04.2021 A A A
Pół człowiek, pół pies
Redakcja
Fot. Źródło: Informacja prasowa

„Pół człowiek, pół pies” to pierwszy singiel promujący najnowsze wydawnictwo Roberta Lubery Nie – Bo, które ukaże się wiosną 2021 roku.


Na płycie znajdzie się dziesięć autorskich kompozycji, które powstawały na przełomie kilku lat. Są one opisem wieloletnich doświadczeń Roberta, zbiorem doświadczeń muzycznych dojrzałego faceta. Lubera w swoich kompozycjach prowadzi słuchacza przez męski świat.

 

Robert  Lubera  to polski muzyk, wokalista, kompozytor, autor tekstów, aranżer, producent, grający m.in. w zespołach Robert Gawliński, Artur Gadowski, Maciej Balcar, Róże Europy, Sagittarius, The End, Piotr Nalepa Breakout Tour oraz zespół Nie - Bo z którymi od lat koncertuje w Polsce i za granicą.

 

Zapraszam do wysłuchania najnowszej propozycji Roberta Lubery Nie - Bo „Pół człowiek, pół pies” oraz do obejrzenia klipu zrealizowanego w trakcie koncertu studyjnego.

 

Źródło: Informacja prasowa

 


Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Startuje XX Rock May Festival
Już w najbliższą sobotę, 8 maja odbędzie się XX Rock May ...
LEGENDY ROCKA – seria dokumentalna w ARTE.tv
Ramones, The Clash, The Smiths, Eagles, Bee Gees to muzyczne ...
Premiera albumu Aneta Figiel i Starsi Panowie... zupełnie inna historia
Album z najpopularniejszymi piosenkami Kabaretu Starszych Panów ...
30. Festiwal Mozartowski w Warszawie
Rok 2021 jest dla Warszawskiej Opery Kameralnej szczególny. ...