Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 08.03.2023 A A A
CD PROJEKT RED i GOG zagrają charytatywnie dla Turcji i Syrii
Redakcja
Źródło: CD PROJEKT RED

CD PROJEKT RED i GOG wezmą udział w międzynarodowym streamie charytatywnym "Playing for Türkiye and Syria" — inicjatywie stworzonej przez organizacje Global Game Jam oraz Women in Games. Pieniądze zebrane podczas wydarzenia zostaną w całości przekazane wybranym organizacjom niosącym pomoc humanitarną ofiarom trzęsienia ziemi, które miało miejsce w regionie w lutym tego roku.


Dwudziestoczterogodzinny stream, w którym wezmą udział przedstawiciele i przedstawicielki branży gier, rozpocznie się się 16 marca 2023 roku o godzinie 11:00. Wśród planowanych atrakcji są m.in. rozgrywka na żywo w popularne tytuły gier wideo, rozmowy z twórcami i twórczyniami gier oraz znanymi osobistościami internetowymi, a także okazje do zdobycia nagród. CD PROJEKT RED reprezentować będzie Paweł Sasko, który w studiu pełni funkcje Quest Directora. Wydarzenie będzie można oglądać na oficjalnym kanale Global Game Jam oraz Women in Games w serwisie Twitch oraz jako restream na kanałach firm i osób uczestniczących.

 

CD PROJEKT RED i GOG, wspólnie z organizacjami Global Game Jam i Women in Games oraz wszystkimi uczestnikami akcji, serdecznie zapraszają wszystkich do oglądania, a całą branżę gier — do przyłączenia się do wydarzenia.

 

Źródło: CD PROJEKT RED

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Wiedźmin: Oficjalna księga kucharska już dostępna!
CD PROJEKT RED we współpracy z Nerds' Kitchen Creations i wydawnictwem ...
Premiera gry Cyberpunk 2077: Widmo wolności już dziś!
Widmo wolności, dodatek do gry Cyberpunk 2077, jest już dostępne ...
Jeżeli grasz, musisz mieć ten sprzęt
Firma Razer, wiodąca globalna marka lifestylowa dla graczy, ...
Arenę Mistrzów gier planszowych i karcianych
Już za niespełna miesiąc pierwsza edycja Areny Mistrzów, ...