Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 19.05.2023 A A A
Pierwsze szczegóły dotyczące nowej edycji festiwalu Promised Land!
Redakcja
Źródło: CD PROJEKT RED

Studio CD PROJEKT RED, odpowiedzialne za serię gier Wiedźmin oraz grę Cyberpunk 2077, ogłasza tegoroczną edycję Promised Land Art Festival! Bilety na wydarzenie, które odbędzie się w dniach 3-6 września w EC1 Łódź, są już dostępne do zakupu.


Celem festiwalu Promised Land jest wymiana wiedzy i doświadczenia między osobami działającymi w branży kreatywnej, networking oraz zacieranie granic między sztuką tradycyjną i cyfrową. Inicjatywa ta skierowana jest zarówno do osób chcących podnieść swoje kwalifikacje, jak i tych, które dopiero stawiają pierwsze kroki na swojej zawodowej ścieżce. W trakcie czterodniowej imprezy odbędą się m.in. liczne pokazy i warsztaty, a także wykłady i panele dyskusyjne na tematy związane z grafiką 2D i 3D, animacją, efektami wizualnymi oraz produkcją filmów i gier wideo z segmentu AAA. Na uczestników i uczestniczki czeka łącznie ponad 100 godzin aktywności.


W zeszłorocznej edycji festiwalu udział wzięło ponad 850 osób, a także 58 prelegentów i prelegentek z takich firm jak 11 bit Studios, Bloober Team, People Can Fly, Platige Image, Techland, Ubisoft, Sony Pictures Imageworks, Riot Games, Wizards of the Coast i Guerilla Games. W trakcie wydarzenia odbyło się 42 godzin wykładów, 31 godzin warsztatów, 15 godzin sesji rysunku oraz 18 godzin sesji demo.

 

Źródło informacji: CD PROJEKT RED

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Wiedźmin: Oficjalna księga kucharska już dostępna!
CD PROJEKT RED we współpracy z Nerds' Kitchen Creations i wydawnictwem ...
Premiera gry Cyberpunk 2077: Widmo wolności już dziś!
Widmo wolności, dodatek do gry Cyberpunk 2077, jest już dostępne ...
Jeżeli grasz, musisz mieć ten sprzęt
Firma Razer, wiodąca globalna marka lifestylowa dla graczy, ...
Arenę Mistrzów gier planszowych i karcianych
Już za niespełna miesiąc pierwsza edycja Areny Mistrzów, ...