Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 11.08.2023 A A A
Światowa premiera książki Cyberpunk 2077: Bez przypadku
Redakcja
Źródło: CD Projekt RED.

Stworzona we współpracy z CD PROJEKT RED powieść Cyberpunk 2077: Bez przypadku autorstwa Rafała Kosika jest już dostępna w sprzedaży w formie tradycyjnej oraz cyfrowej w dwóch wersjach językowych.


Szóstka nieudaczników, na pozór zwykłych i całkowicie przypadkowych ludzi, bierze udział w skoku, który staje się ich przepustką do przestępczego półświatka Night City. To jedno przypadkowe spotkanie całkowicie odmieni ich życie i sprawi, że zostaną wciągnięci w niebezpieczną intrygę, w której udział biorą przedstawiciele najwyższych kręgów władzy. Zdesperowani bohaterowie wspólnie rzucą wyzwanie bezwzględnym korporacjom, skorumpowanej policji i samemu Night City — miastu, które bezlitośnie karmi się ludzkimi marzeniami.


Cyberpunk 2077: Bez przypadku to pełen zwrotów akcji thriller science fiction osadzony w świecie, w którym granica między człowiekiem a technologią ulega zatarciu, ale jedna rzecz pozostaje niezmienna — ludzka potrzeba bliskości. Autorem powieści jest uznany polski pisarz i scenarzysta Rafał Kosik. Jego twórczość była porównywana do dorobku gigantów gatunku literatury science fiction —- Briana Aldissa, Philipa K. Dicka i Stanisława Lema. Kosik, znany z łatwości w łączeniu gatunków i talentu do zadawania trudnych pytań, ma na swoim koncie ponad 30 książek, które sprzedały się w liczbie prawie 1,8 miliona egzemplarzy. W powieści Cyberpunk 2077: Bez przypadku porusza on najgorętsze dziś tematy: niebezpieczeństwa płynącego ze strony sztucznej inteligencji, ucieczki od rzeczywistości w światy wirtualne, eksploracji granic ludzkiego poznania. Rafał Kosik pokazuje, że w świecie zdominowanym przez technologie, zagrożonym wojną i katastrofą ekologiczną, w ludziach wciąż drzemie wielka potrzeba bliskości i miłości.


Równo z premierą polskiego wydania na rynku debiutuje także angielski przekład powieści autorstwa Stefana Kiełbasiewicza, który w CD PROJEKT RED zajmuje się angielską adaptacją gier studia. Wydawcą Cyberpunk 2077: Bez przypadku w angielskiej wersji językowej jest wydawnictwo Orbit UK oraz Orbit US (Grupa Hachette). Powieść jest dostępna w formie papierowej, jako ebook i audiobook. Książkę w wersji angielskiej czyta Cherami Leigh — aktorka będąca głosem żeńskiej V w Cyberpunku 2077. Polskie oryginalne wydanie, za które odpowiedzialne jest wydawnictwo Powergraph, jest również dostępne w formie papierowej, jako ebook i audiobook, który czyta Filip Kosior — jeden z najpopularniejszych lektorów audiobooków w Polsce.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Cyberpunku 2077: Bez przypadku, odwiedź oficjalną stronę wydawnictwa Powergraph.

 

Źródło informacji: CD Projekt RED.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Wiedźmin: Oficjalna księga kucharska już dostępna!
CD PROJEKT RED we współpracy z Nerds' Kitchen Creations i wydawnictwem ...
Recenzja książki www.1944.waw.pl
Niedawno przeczytałem nową książkę Marcina Ciszewskiego ...
Czy Powstanie Warszawskie mogło skończyć się zwycięstwem?
Powstanie Warszawskie i jego skutki to do dziś najgłębsza ...
Dalsze losy repatriowanych z Wołynia. Premiera drugiej części sagi Na obcej ziemi Joanny Jax
Joanna Jax nie zwalnia tempa i przychodzi do swoich czytelników ...