Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Jak uczyć kreatywnego myślenia? Zajęcia dla animatorów.
A A A
Data imprezy: 27.03.2021 | Miasto: ChorzówAutor: Pracownia Działań Twórczych

Jeżeli jesteś animatorem, nauczycielem, wychowawcą kolonijnym lub organizujesz dzieciom i młodzieży (i nie tylko) czas wolny, zapraszamy na szkolenie, w ramach którego pokażemy jak wykorzystać kreatywne myślenie w pracy z podopiecznymi. Dowiesz się również, jak pomóc im rozwijać ich kreatywność i twórczość.

Kreatywne myślenie odgrywa ważną rolę w naszym życiu szczególnie teraz, kiedy spędzamy większość czasu przed komputerem. Korzystając z ułatwień jakie nam zapewnia technologia, często nie wysilamy się i szukamy rozwiązań w internecie.

Kreatywne myślenie pomaga nam w radzeniu sobie w różnych sytuacjach, ponieważ jesteśmy w stanie szybciej znaleźć rozwiązanie, których odkrywamy coraz więcej. Kształtuje to naszą pewność siebie i pozytywnie wpływa na samopoczucie.

Zapraszamy na trzy godziny ćwiczeń, nauki i zabawy, po których wyjdziecie z nową wiedzą i ćwiczeniami pomocnymi w pracy z grupami w różnym wieku.


Impreza biletowana

Kontakt z organizatorami:

https://www.facebook.com/pracownia.dzialan.tworczych/

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy