Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
NOC THRILLERÓW
A A A
Data imprezy: 31.07.2021 - 01.08.2021 | Miasto: RadomskoAutor: Piotr Rybak

NOC THRILLERÓW
godz. 20.00 Jeden gniewny człowiek
2D Thriller / Akcja, 121 minut / od 15 lat USA / Wielka Brytania 2021

Reżyseria i scenariusz

Guy Ritchie
Ivan Atkinson

Obsada:
Jason Statham

Opis filmu:

Kalifornijska firma zajmująca się transportowaniem cennych ładunków, głównie milionów w gotówce, popada w coraz większe kłopoty. W ciągu ostatnich miesięcy kilka jej konwojów zostało napadniętych, ograbionych, a ochraniające je ekipy wymordowano. W takich okolicznościach do firmy dołącza H (Jason Statham) milczący twardziel o niejasnej przeszłości, ale o nieocenionych kompetencjach. Jego zadaniem jest podniesienie bezpieczeństwa konwojów i wykrycie sprawców napadów. Wkrótce okaże się jednak, że jego prawdziwym celem jest zemsta. H odkrywa, że za napady odpowiada gang, którego ludzie kilka miesięcy temu zabili jego syna. Wkrótce ulice LA spłyną krwią, bo dla H „oko za oko” to za mało.

godz. 22.15 Ci, którzy życzą mi śmierci
2D, Thriller, czas trwania: 100 minut / od 15 lat / USA 2021

Reżyseria i scenariusz
Taylor Sheridan
Michael Koryta
Obsada: Angelina Jolie Jon Bernthal
Opis filmu:

Nagrodzona Oscarem Jolie („Przerwana lekcja muzyki”, seria filmów „Czarownica”) wciela się w rolę Hannah, strażaczki rozpamiętującej śmierć trzech osób, których nie zdołała uratować przed ogniem. Pewnego dnia na swej drodze spotyka roztrzęsionego dwunastoletniego chłopca po ciężkich przeżyciach, dla którego staje się ostatnią deską ratunku.

godz. 00:15 Małe rzeczy
2D, Kryminał/Akcja, czas trwania: 128 minut / od 15 lat / USA 2021

Reżyseria i scenariusz

John Lee Hancock

Obsada:
Denzel Washington
Rami Malek
Jared Leto
Opis filmu: Zastępca szeryfa hrabstwa Kern, Joe Deacon, zwany Deke (Washington), zostaje wysłany do Los Angeles z prostym z pozoru zadaniem zebrania dowodów rzeczowych. Na miejscu jednak wikła się w poszukiwania seryjnego zabójcy, który terroryzuje miasto. Prowadzący obławę miejscowy sierżant Jim Baxter (Malek) pod wrażeniem policyjnego nosa Deke’a nieoficjalnie angażuje go do pomocy. Baxter nie ma jednak pojęcia, że śledztwo przywołuje echa z przeszłości Deke’a i ujawnia niepokojące sekrety, które mogą zagrozić nie tylko dochodzeniu.

obrazek
Bilety:

17 zł / normalny,

15 zł / ulgowy,

14 zł / grupowy

20:00 (2D napisy)

22:15 (2D napisy)

00:15 (2D napisy)

Bilety na pojedyncze tytuły: 17 zł normalny, 15 zł ulgowy, 14 zł grupowy
Karnet na 3 filmy w przedsprzedaży: 36 zł
Karnet na 3 filmy w dniu wydarzenia: 42 zł


Impreza biletowana

Kontakt z organizatorami:

bilety@mdkradomsko.pl

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy