Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Świąteczne, rodzinne warsztaty czarnego teatru
A A A
Data imprezy: 19.12.2021 | Miasto: ChorzówAutor: Teatr Czarnego Tła

Serdecznie zapraszamy osoby indywidualne, dzieci, dorosłych, całe rodziny na świąteczne, weekendowe warsztaty czarnego teatru.
Tym razem zapraszamy na świąteczne warsztaty, w czasie których zaprezentujemy lalki i rekwizyty związane z różnymi naszymi spektaklami.
Uczestnicy warsztatów będą mogli poznać historię tego spektaklu, zobaczyć lalki i scenografię oraz doświadczyć bycia aktorem czarnego teatru.
Każdy z uczestników pojawi się na scenie i pozna niektóre tajemnice naszej pracy, spróbuje jak wygląda poruszanie się w przestrzeni, poćwiczy animację lalek i na pewno będzie się dobrze bawił.
W tym sezonie skupiamy się na warsztatowej części naszego teatru, a więc serdecznie zapraszamy dorosłych, dzieci, rodziny, znajomych i wszystkich zainteresowanych, do wspólnej zabawy i ‚zaglądania’ za nasze kulisy.
W czasie świątecznych warsztatów, wszyscy uczestnicy dostaną od nas słodki i kreatywny upominek.
Zapraszamy dzieci od ok 5 roku życia.

Koszt udziału – 32 zł – osoba dorosła; 28 zł – dzieci i młodzież do 25 roku życia
Koszt udziału dla posiadaczy karty stałego widza – 29 zł – osoba dorosła; 25 zł – dzieci i młodzież do 25 roku życia


Impreza biletowana

Kontakt z organizatorami:

https://www.facebook.com/events/280912887290124/

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy