Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Stwórz sobie spokój - warsztaty kaligrafii
A A A
Data imprezy: 22.01.2022 | Miasto: ChorzówAutor: Pracownia Działań Twórczych

Początek nowego roku to dla wszystkich bardzo burzliwy czas. Czas wielkich zmian, noworocznych postanowień i płacenia podatków. W styczniu chcemy podarować wszystkim trochę spokoju i wyhamowania w tym szalonym okresie. Naszą najlepszą metodą jest rękodzieło!

Pracownia Działań Twórczych zaprasza wszystkich, tych poddenerwowanych i nie tylko, na styczniowe warsztaty rękodzieła – „Stwórz sobie spokój”.

Naucz się pięknego pisania – warsztaty kaligrafii

Kaligrafia to sztuka ozdobnego i starannego pisania. Może być wykorzystywana w tworzeniu kartek okolicznościowych, wypisywaniu zaproszeń, dyplomów i ozdobnych tekstów, przepisywaniu życiowych sentencji na wielu rzeczach. Takie warsztaty wytrenują także Twoją cierpliwość oraz skupienie i dzięki czemu oderwiesz się na chwilę od zgiełku świata.

W czasie warsztatów uczestnicy poznają zasady pisma kaligraficznego, różne kroje oraz poćwiczą rękę. Efektem końcowym będą zakładki do książek z wybranymi sentencjami.

Termin zajęć : 22 stycznia 2022
Godziny : 15:00 – 18:00
Koszt dla jednej osoby : 90 zł

Termin zgłoszeń do 19 stycznia 2022

Uczestnicy naszych stałych zajęć mają 10 zł rabatu.

Formularze zgłoszeniowe, kontakt i informacje można znaleźć na stronie : pracowniadzialantworczych.wordpress.com

Uwaga – ilość miejsc ograniczona


Impreza biletowana

Kontakt z organizatorami:

https://www.facebook.com/events/419694559828154/

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy