Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Stwórz sobie spokój - warsztaty dotpainting
A A A
Data imprezy: 22.01.2022 | Miasto: ChorzówAutor: Pracownia Działań Twórczych

Początek nowego roku to dla wszystkich bardzo burzliwy czas. Czas wielkich zmian, noworocznych postanowień i płacenia podatków. W styczniu chcemy podarować wszystkim trochę spokoju i wyhamowania w tym szalonym okresie. Naszą najlepszą metodą jest rękodzieło!

Pracownia Działań Twórczych zaprasza wszystkich, tych poddenerwowanych i nie tylko, na styczniowe warsztaty rękodzieła – „Stwórz sobie spokój”

Wkropkuj swój spokój – warsztaty dotpainting

Mandale to mistyczne rysunki pochodzące z Indii wykorzystywane w czasie medytacji, a obecnie działają relaksująco, sprzyjają koncentracji, wyciszeniu i rozwijaniu wyobraźni.
W czasie zajęć będziemy wykorzystywać technikę dotpainting, która pochodzi od rdzennych mieszkańców Australii - Aborygenów i polega na zdobieniu kolorowymi kropkami różnych powierzchni.

W czasie pracy ćwiczy się skupienie, cierpliwość, dokładność, a jednocześnie można zatopić się w twórczości i oderwać od problemów dnia codziennego. Efektem końcowym będą wykropkowane podkładki pod kubki lub zakładki do książek (zależnie od preferencji i tempa pracy uczestników).

Termin zajęć : 22 stycznia 2022
Godziny : 16:00 – 19:00
Koszt dla jednej osoby : 90 zł

Termin zgłoszeń do 19 stycznia 2022

Uczestnicy naszych stałych zajęć mają 10 zł rabatu.

Formularze zgłoszeniowe, kontakt i informacje można znaleźć na stronie : pracowniadzialantworczych.wordpress.com

Uwaga – ilość miejsc ograniczona


Impreza biletowana

Kontakt z organizatorami:

https://www.facebook.com/events/209239191371410/

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy