Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Zakochaj się w rękodziele - warsztaty wypalania w drewnie
A A A
Data imprezy: 13.02.2022 | Miasto: ChorzówAutor: Pracownia Działań Twórczych

Mimo mroźnej pogody, luty kojarzy nam się ze świętem, które rozgrzewa nasze serca, a brzuchy napełnia pysznymi czekoladkami. Tym świętem są Walentynki!

Pracownia Działań Twórczych w Chorzowie zaprasza wszystkie pary, grupy przyjaciół, rodziny, singli i nie tylko, na walentynkowy weekend pełen warsztatów pod hasłem „Zakochaj się w rękodziele”

NOWOŚĆ! Warsztaty wypalania w drewnie

Pirografia to jedna z technik pracy w drewnie, której efektem są pięknie zdobione drewniane elementy, czy nawet całe meble. Pojęcie to pochodzi z języka greckiego i oznacza „pisanie ogniem”. Za pomocą specjalistycznych narzędzi wypala się naniesiony na drewno wzór.

Technika ta wbrew pozorom nie jest trudna, wystarczy drewno, narzędzia i sprawna ręka. Ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia.

W czasie zajęć uczestnicy poznają podstawy pirografii oraz stworzą za jej pomocą różne drewniane cuda (w zależności od chęci i tempa pracy)

Termin zajęć : 13 lutego 2022
Godziny : 15:00 – 18:00
Koszt dla jednej osoby : 95 zł

Termin zgłoszeń do 10 lutego 2022

Uczestnicy naszych stałych zajęć mają 10 zł rabatu.

Uwaga – ilość miejsc ograniczona


Impreza biletowana

Kontakt z organizatorami:

https://www.facebook.com/events/337511954863745

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy