Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Spektakl Perspektywa
A A A
Data imprezy: 22.05.2022 | Miasto: WarszawaAutor: Dom Kultury Zacisze

22 maja 2022 (niedziela), godz. 19.00. Spektakl od 16 roku życia

Bezpłatne wejściówki. Zapisy telefoniczne od 16.05.22

Kameralna opowieść o relacjach międzyludzkich, o przyjaźni i miłości, o oczekiwaniach i możliwościach, o przemijaniu i tęsknocie za tym co było i za tym co mogło być.

Rzecz dzieje się w jednym z mieszkań gwarnego Londynu. Raymond odwiedza swoich dawnych znajomych ze studiów - Emily i Charliego. Niestety moment nie jest najlepszy. Para przeżywa właśnie kryzys małżeński. Charlie pragnie naprawić swoje stosunki z żoną, w związku z tym prosi przyjaciela o przysługę. Dobroduszny Ray zgadza się być częścią strategii, która ma doprowadzić do uleczenia zagrożonego związku. Idealny, wydawać by się mogło plan wywołuje serię dziwnych i nieco szalonych zdarzeń, których konsekwencje ciężko przewidzieć.

Tekst powstał w oparciu o polskie wydanie opowiadania Come rain or come shine, pochodzącego ze zbioru Nokturny Kazuo Ishiguro, w przekładzie Lecha Jęczmyka.

Twórcy i aktorzy to uczestnicy i absolwenci Warsztatów Teatralnych Akademii Sztuki i Kultury (https://www.warsztaty-teatralne.pl).

Obsada
Raymond – Konrad Grobel
Emily – Małgorzata Wiewiórkowska
Charlie – Arkadiusz Lewandowski
Adaptacja i reżyseria
Kamila Wiśniewska
Dźwięk
Kamil Gąsiorowski
Fotografia
Kamila Wiśniewska


Wstęp wolny

Kontakt z organizatorami:

Dom Kultury Zacisze, ul. Blokowa 1, Warszawa
Więcej: https://zacisze.waw.pl/pl/spektakl-perspektywa

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy