Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Spektakl: Relacje
A A A
Data imprezy: 29.01.2023 | Miasto: WarszawaAutor: Dom Kultury Zacisze

29 stycznia 2023, niedziela, godz.18.00
Bezpłatne wejściówki. Zapisy telefoniczne od 23.01.23

Zapraszamy widzów 16+ na spektakl w wykonaniu grupy Warsztatów Teatralnych Akademii Sztuki i Kultury.
Tematem centralnym pokazu będą relacje międzyludzkie. Trudne momenty w życiu, przez które musimy się przedzierać. Punktem wyjścia do naszych poszukiwań są rozmaite teksty z dramaturgii współczesnej.

Obsada:

Anna Michalczewska
Kamila Margasińska
Wojciech Szkółka
Anna Samul
Marta Szymczak
Justyna Slupska
Aleksandra Wasilewska
ZUZANNA WŁOSOK
Aleksandra Grzechnik
Adrianna Kobylarczyk
Jakub Baran
Krzysztof Wilk
Scenariusz / Reżyseria:

Natalia Sołtysik, absolwentka Wydziału Reżyserii Dramatu na AT w Warszawie i Akademii Praktyk Teatralnych w Gardzienicach. Reżyserka teatralna i filmoznawczyni (UJ), stypendystka Ministra Kultury w 2020 roku, laureatka Nagrody WNEK za 2020. W rankingu miesięcznika „Teatr” jej spektakl "Szafa" został uznany za najciekawszy debiut sezonu 2007/2008. Realizowała w warszawskich Teatrach Współczesnym i Ateneum, robiła czytania dla Teatru Rozmaitości. Reżyseruje w całej Polsce, współpracuje z wyższymi uczelniami teatralnymi. Na co dzień prowadzi warsztaty teatralne, realizuje projekty z dziećmi i młodzieżą, i zajmuje się masażem dźwiękiem wg metody Petera Hesse'a.


Kontakt z organizatorami:

tel.: 22 679 84 69, 22 743 87 10

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy