Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 07.10.2021 A A A
24. edycja Festiwalu "Pamiętajmy o Osieckiej"
Redakcja
Źródło: Teatr Nowy im. T.Łomnickiego w Poznaniu

Tegoroczny Festiwal PAMIĘTAJMY O OSIECKIEJ przypada na wyjątkowy moment - weekend, w który świętujemy 85. rocznicę urodzin jego patronki. Tym goręcej zapraszamy do wspólnego uczczenia corocznego poznańskiego święta dobrej muzyki - zaczynamy już w piątek 8 października!


Na Dużej Scenie Teatru Nowego w Poznaniu organizaotrzy znów zaplanowali dla Państwa moc atrakcji - zadba o to dziesięcioro rewelacyjnych wokalistów, którzy wystąpią w asyście zespołu muzycznego oraz orkiestry symfonicznej podprzywództwem Jacka Piskorza i podczas trzech kolejnych wieczorów wyreżyserowanych przez Jerzego Satanowskiego podzielą się z publicznością swoimi pomysłami na ukochane piosenki Agnieszki Osieckiej.

 

Wieczory poprowadzi ulubienica festiwalowych gości - Magdalena Smalara, a koncerty finalistów uzupełnią występy Andrzeja Nosowskiego z programu "The Voice Senior 2" oraz Martyny Kasprzyckiej, zwyciężczyni ubiegłorocznej edycji Festiwalu, która premierowo zaprezentuje swój recital ŚLEBODA MIŁOŚCI, brawurowo łączący teksty poetki z jazzowo-folkowymi klimatami, przygotowany pod reżyserską opieką Piotra Kruszczyńskiego.

 

Nie zabraknie emocji i wielkich wygranych - na zwycięzców czekają wszak jak co roku wysokie nagrody pieniężne, w tym Główna Nagroda Marszałka Województwa Wielkopolskiego, możliwość przygotowania własnego recitalu czy nagrania własnej płyty, no i fantastyczna trzydniowa przygoda.

 

Dla tych z Państwa, którzy z różnych względów nie będą mogli zjawić się przy Dąbrowskiego 5 w Poznaniu osobiście, też mamy dobrą wiadomość: wydarzenie będzie można śledzić podczas transmisji na żywo w systemie PPV, dostępnej pod adresem: https://live.teatrnowy.pl

 

Więcej informacji, w tym szczegółowy plan wydarzeń znajdą Państwo na stronie: teatrnowy.pl

 

Źródło: Teatr Nowy im. T.Łomnickiego w Poznaniu

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
POLECAMY TEMATY
Festiwal Komedii STOLICA 2021
Po raz czwarty na Ursynowie odbędzie się Festiwal Komedii STOLICA, ...
John Waters, „papież kampu", gościem specjalnym 12. American Film Festival we Wrocławiu
Oburza, rozśmiesza, uświadamia (w różnych dawkach i niekoniecznie ...
Wyniki konkursu "Pamiętajmy o Osieckiej"
Dobiegła końca kolejna edycja Festiwalu PAMIĘTAJMY O OSIECKIEJ.Pozostaje ...
Dlaczego Polacy nie czytają książek?
Statystyki dotyczące czytelnictwa w Polsce są zatrważające. ...