Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 12.08.2022 A A A
Znamy pierwsze szczegóły programu Promised Land Art Festival 2022!
Redakcja
Źródło: CD Projekt RED

CD PROJEKT RED przedstawił pierwsze szczegóły dotyczące programu tegorocznej edycji wydarzenia Promised Land Art Festival, które odbędzie się w dniach od 31 sierpnia do 3 września w kompleksie EC1 w Łodzi.


Promised Land Art Festival powraca po trzyletniej przerwie. W tegorocznym programie wydarzenia nie zabraknie interesujących wykładów na tematy związane m.in. z grafiką 2D i 3D, animacją, efektami wizualnymi oraz produkcją filmów i gier wideo z segmentu AAA. Goście festiwalu mogą również liczyć na serię inspirujących warsztatów z takimi uznanymi ekspertkami i ekspertami jak Tina Nawrocki, Jordu Schell, Anna Krzemień, Albert Szostkiewicz, Kamil Hepner i Adam Goldstein. W programie znalazły się również warsztaty malarstwa cyfrowego i seria prezentacji na żywo poświęconych rzeźbie.

 

Celem festiwalu Promised Land jest wymiana wiedzy i doświadczenia, networking oraz zacieranie granic między sztuką tradycyjną i cyfrową. Inicjatywa ta skierowana jest zarówno do osób chcących podnieść swoje kwalifikacje zawodowe, jak i tych, którzy dopiero stawiają swoje pierwsze kroki w branży kreatywnej. Wydarzeniem towarzyszącym festiwalowi jest odbywający się 4 września Open Day — w ramach którego odbędą się dodatkowe panele dyskusyjne i wykłady, a także konsultacje portfolio prowadzone przez uznanych profesjonalistów.

 

Bilety na Promised Land Art Festival 2022 można nabyć za pośrednictwem oficjalnej strony wydarzenia. W ramach biletu osoby uczestniczące otrzymają dostęp do wszystkich aktywności planowanych w ramach głównej części festiwalu, a także wstęp na Open Day.

 

Źródło: CD Projekt RED

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
POLECAMY TEMATY
Premiery w październiku na platformie Disney+
Gdy dni stają się coraz krótsze, Disney+ przygotował świetne ...
„żONa”. Komedia niejednoznaczna w swoim rodzaju
Polska prapremiera sztuki Jade-Rose Parker, którą pokochała ...
Stulecie? To już było
Być może tytuł niniejszej wiadomości brzmi kontrowersyjnie ...
Powroty mistrzów i wielkie hity: Asian Cinerama na 16. Pięciu Smakach
Sekcja Asian Cinerama to wielkie kino – dosłownie i w przenośni. ...