Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 21.11.2022 A A A
„Bez granic z Chrisem Hemsworthem” – serial dokumentalny już dostępny w DISNEY+
Redakcja
Źródło: Disney+

Na platformie Disney+ są już dostępne wszystkie odcinki serialu dokumentalnego realizowanego przez National Geographic – „Bez granic z Chrisem Hemsworthem”. Na subskrybentów czeka sześć odcinków, w których światowa gwiazda filmowa sprawdza na własnej skórze, co możemy zrobić, aby żyć jak najdłużej w dobrej kondycji fizycznej i psychicznej.


„Bez granic z Chrisem Hemsworthem” to sześcioodcinkowy dokument, w którym aktor Chris Hemsworth zabiera widzów w podróż pełną wyzwań, jednocześnie pokazując, jak wytrzymały jest ludzki organizm. Serial powstał, by zwrócić uwagę na nowatorskie badania nad długowiecznością.

 

W każdym z odcinków aktor zgłębia coraz to nowsze sposoby walki ze starzeniem się. Jego misją jest jeszcze dokładniejsze poznanie ograniczeń ludzkiego ciała oraz znalezienie sposobów, dzięki którym wszyscy możemy jak najdłużej cieszyć się zdrowiem. Aby to sprawdzić i zrozumieć, Chris Hemsworth podejmuje się fizycznych i umysłowych wyzwań przygotowanych przez światowej klasy ekspertów, naukowców i lekarzy.

Każde z podejmowanych przez aktora wyzwań jest spektakularne i wyjątkowe. Obejmują one między innymi przepłynięcie ponad 240 metrów w arktycznym fiordzie z wodą ledwie przekraczającą 2 stopnie Celsjusza, wspinaczkę po 30-metrowej linie zwisającej nad kanionem czy spacer wzdłuż dźwigu na szczycie 80-piętrowego wieżowca o wysokości 274 metrów.

 

Czy uda mu się znaleźć sposób na długowieczność? Odpowiedź czeka już na platformie Disney+!

 

Za serial odpowiadają nominowany do Nagrody Akademii Filmowej producent i reżyser Darren Aronofsky i jego Protozoa Pictures, należąca do Jane Root Nutopia oraz Wild State Chrisa Hemswortha i Bena Graysona.

 

Źródło: Disney+

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
POLECAMY TEMATY
Mistrzowie kina hiszpańskiego
Mistrzowie z kraju Don Kichota wracają – i ponownie szykują ...
BRANSON, nowa produkcja dokumentalna HBO Original
16 dni przed zaplanowaną na lipiec 2021 roku datą pierwszego ...
Rozpoczęło zdjęcia do drugiego sezonu serialu ODWILŻ
W Szczecinie rozpoczęły się zdjęcia do drugiego sezonu serialu ...
Warszawska premiera „Intruza" w Teatrze Druga Strefa
Remi Rachuba, polski aktor i twórca, 19 i 20 listopada zaprezentuje ...