Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 19.05.2023 A A A
Pierwsze szczegóły dotyczące nowej edycji festiwalu Promised Land!
Redakcja
Źródło: CD PROJEKT RED

Studio CD PROJEKT RED, odpowiedzialne za serię gier Wiedźmin oraz grę Cyberpunk 2077, ogłasza tegoroczną edycję Promised Land Art Festival! Bilety na wydarzenie, które odbędzie się w dniach 3-6 września w EC1 Łódź, są już dostępne do zakupu.


Celem festiwalu Promised Land jest wymiana wiedzy i doświadczenia między osobami działającymi w branży kreatywnej, networking oraz zacieranie granic między sztuką tradycyjną i cyfrową. Inicjatywa ta skierowana jest zarówno do osób chcących podnieść swoje kwalifikacje, jak i tych, które dopiero stawiają pierwsze kroki na swojej zawodowej ścieżce. W trakcie czterodniowej imprezy odbędą się m.in. liczne pokazy i warsztaty, a także wykłady i panele dyskusyjne na tematy związane z grafiką 2D i 3D, animacją, efektami wizualnymi oraz produkcją filmów i gier wideo z segmentu AAA. Na uczestników i uczestniczki czeka łącznie ponad 100 godzin aktywności.


W zeszłorocznej edycji festiwalu udział wzięło ponad 850 osób, a także 58 prelegentów i prelegentek z takich firm jak 11 bit Studios, Bloober Team, People Can Fly, Platige Image, Techland, Ubisoft, Sony Pictures Imageworks, Riot Games, Wizards of the Coast i Guerilla Games. W trakcie wydarzenia odbyło się 42 godzin wykładów, 31 godzin warsztatów, 15 godzin sesji rysunku oraz 18 godzin sesji demo.

 

Źródło informacji: CD PROJEKT RED

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
POLECAMY TEMATY
Filmowcy domagają się ustawowych tantiem z internetu
W środę, 7 czerwca 2023 roku mijają dwa lata, odkąd upłynął ...
Trwają zdjęcia do pierwszej polskiej fabuły o bitwie pod Monte Cassino!
„Czerwone maki” to pierwszy polski film fabularny o słynnej ...
Laureaci i laureatki 63. Krakowskiego Festiwalu Filmowego
W Krakowie dobiega końca największe w Polsce święto kina ...