Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 22.05.2023 A A A
Trzeci sezon serialu oryginalnego „Zbrodnie po sąsiedzku” niebawem w Disney+!
Redakcja
Źródło: Disney+

Potwierdzono datę premiery trzeciego sezonu serialu komediowego „Zbrodnie po sąsiedzku”. Produkcja 20th Television zadebiutuje w Polsce na platformie Disney+ już 8 sierpnia, a gościnnie pojawi się w niej m.in. wielokrotna zdobywczyni Oscara – Meryl Streep.


Serial „Zbrodnie po sąsiedzku” od momentu pojawienia się na ekranach, szybko znalazł się w gronie „ulubieńców” widzów na całym świecie. Dotychczasowe dwa sezony opowiadające o przygodach trójki sąsiadów, w których role wcielili się Steve Martin, Martin Short i Selena Gomez, zostały docenione przez krytyków i branżę filmową, otrzymując liczne nominacje do nagród branżowych (m.in. Emmy, Złote Globy czy People’s Choice Award). W trzecim sezonie cenionego serialu z pewnością nie zabraknie elementów zaskoczenia, zwrotów akcji i zagadek, a oprócz dobrze znanego już apartamentowca Arconia miejscem akcji będzie również teatr.

Charakterystycznym motywem przewijającym się już w poprzednich częściach są gościnne występy światowych gwiazd. W dotychczasowych sezonach na ekranie pojawiali się m.in. Sting, Jane Lynch czy Amy Schumer. W trzecim sezonie również nie zabraknie miłych zaskoczeń. W gronie gwiazd, które już zostały oficjalnie ogłoszone, znaleźli się Meryl Streep i Paul Rudd.

Pomysł na komedię kryminalną wykuwał się w głowach Steve’a Martina, Dana Fogelmana i Johna Hoffmana już od dłuższego czasu. Serial „Zbrodnie po sąsiedzku” opowiada o trójce nieznajomych, których połączyła wspólna pasja, jaką są podcasty o tematyce true crime. Niespodziewanie sami stają się częścią zbrodni. Kiedy w ich ekskluzywnym apartamentowcu na nowojorskim Upper West Side dochodzi do przestępstwa, trio podejrzewa, że mają do czynienia z morderstwem. Trójka sąsiadów wykorzystuje swoją wiedzę, zdobytą podczas słuchania podcastów, aby odkryć prawdę i rozwikłać zagadkę tajemniczej śmierci jednego z lokatorów. W tym celu zakładają własny podcast, w którym dokumentują i analizują zdobyte poszlaki, odkrywając przy okazji sekrety, jakie skrywa budynek. Wkrótce okazuje się, że mordercą może być ktoś z najbliższego otoczenia, a bezpieczeństwo trójki śledczych jest zagrożone. Muszą więc znaleźć zabójcę, zanim będzie za późno…

Twórcami i scenarzystami serialu “Zbrodnie po sąsiedzku” są Steve Martin i John Hoffman („Grace i Frankie”, “Spojrzenia”). Są oni również producentami wykonawczymi wraz z Martinem Shortem, Seleną Gomez, Danem Fogelmanem (“Tacy jesteśmy”) oraz Jessem Rosenthalem.

 

Źródło: Disney+

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
POLECAMY TEMATY
Filmowcy domagają się ustawowych tantiem z internetu
W środę, 7 czerwca 2023 roku mijają dwa lata, odkąd upłynął ...
Trwają zdjęcia do pierwszej polskiej fabuły o bitwie pod Monte Cassino!
„Czerwone maki” to pierwszy polski film fabularny o słynnej ...
Laureaci i laureatki 63. Krakowskiego Festiwalu Filmowego
W Krakowie dobiega końca największe w Polsce święto kina ...