Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 26.09.2023 A A A
Premiera gry Cyberpunk 2077: Widmo wolności już dziś!
Redakcja
Źródło: CD Projekt RED

Widmo wolności, dodatek do gry Cyberpunk 2077, jest już dostępne w wersji cyfrowej na konsolach Xbox Series X|S, PlayStation 5 oraz na PC.


Widmo wolności to wypełniony akcją fabularny dodatek do Cyberpunka 2077 w klimacie szpiegowskiego thrillera, który oferuje m.in. rozbudowaną historię, zupełnie nową dzielnicę Night City do odkrycia, nowe drzewko atutów i umiejętności, nowe misje poboczne i kontrakty, przedmioty, a także nowe, niekończące się aktywności w otwartym świecie.

 

- Widmo wolności to efekt ciężkiej pracy całego naszego zespołu i zwieńczenie długiej podróży związanej z Cyberpunkiem 2077. Jesteśmy szczęśliwi, mogąc oddać w ręce graczy ręce ten pełnoprawny dodatek. Wyruszając do Night City, nie spodziewaliśmy, jak bardzo to doświadczenie wpłynie na nas. Od tamtego czasu wiele się nauczyliśmy, ale jedna rzecz pozostała niezmienna — nasza pasja do tworzenia. Widmo wolności jest tego najlepszym przykładem – mówi Gabe Amatangelo, reżyser gry.

 

W dodatku gracze po raz kolejny wcielą się w postać V, która tym razem trafia w sam środek skomplikowanej intrygi, w którą zamieszani są przedstawiciele najwyższych kręgów władzy, przebiegli szpiedzy i brutalni najemnicy trzęsący czarnym rynkiem. Przed V najtrudniejsze zadanie w karierze, w trakcie którego wspierać ją będzie tajny agent Solomon Reed (w tej roli Idris Elba).

 

Widmo wolności zabierze graczy do Dogtown — najniebezpieczniejszej dzielnicy Night City, rządzonej przez wpływowego handlarza bronią i watażkę, Kurta Hansena. Poza rozbudowanymi misjami wątku głównego wprowadzającymi zupełnie nowe postacie, gra oferuje również szereg dodatkowych misji pobocznych, nowe kontrakty, walki z bossami, niekończące się aktywności w otwartym świecie w postaci zrzutów i misji kurierskich oraz całą masę sekretów do odkrycia.

 

W ramach dodatku gracze zyskają również dostęp do ponad 100 nowych przedmiotów (aut, uzbrojenia i wszczepów) oraz całkiem nowego drzewka atutów i umiejętności Relic, które wprowadza do gry jeszcze więcej swobody i otwiera pole do jeszcze bardziej szalonych eksperymentów z buildami postaci.

 

Gra Cyberpunk 2077: Widmo wolności jest już dostępna na konsolach Xbox Series X|S, PlayStation 5 oraz na PC za pośrednictwem sklepów Steam, GOG i Epic Games Store, a także platformy GeForce Now. Więcej informacji na temat Cyberpunka 2077 i dodatku Widmo wolności znajduje się na oficjalnej stronie gry, Facebooku i X.

 

Źródło informacji: CD Projekt RED

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
POLECAMY TEMATY
MIŁOŚĆ, SEKS I POWROTY. Spektakl interaktywny, podczas którego publiczność ma wpływ na losy bohaterów
Miłość, seks i powroty to momentami zabawna, momentami wzruszająca, ...
Docs4Teens powraca!
Osiem znakomitych i nowych filmów dokumentalnych dla młodych ...
Wiedźmin: Oficjalna księga kucharska już dostępna!
CD PROJEKT RED we współpracy z Nerds' Kitchen Creations i wydawnictwem ...
Na tropie świętego Mikołaja – poszukiwania czas zacząć!
Już wkrótce warszawski Teatr Kamienica zamieni się w bajkową, ...