Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 11.12.2011 A A A
Europejskie Targi Muzyczne w Warszawie
materiały organizatora
materiały organizatora

I Europejskie Targi Muzyczne odbędą się w dniach 26-27 listopada w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Podczas imprezy będzie można posłuchać koncertów różnorodnych wykonawców - gwiazd i debiutantów - zarówno polskich, jak i zagranicznych.


Europejskie Targi Muzyczne Co Jest Grane to święto dla fanów muzyki. To propozycja dla wszystkich, którzy chcą okazyjnie kupić płytę czy zdobyć autograf gwiazdy oraz tych pragnących nieco bardziej zatopić się w muzyce. Ci drudzy będą mogli wziąć udział w kilkunastu panelach, wykładach, spotkaniach z osobowościami i osobistościami świata muzyki. Wśród gości targów będzie m.in. Jurek Owsiak, który opowie o tym, jak robi się największy festiwal w Europie oraz Aleksandra Kurzak, niezwykła śpiewaczka operowa, która jako pierwsza Polka w historii wokalistyki podpisała ekskluzywny kontrakt fonograficzny z firmą Decca. W ramach targów odbędzie się również przegląd filmów muzycznych.


Europejskie Targi Muzyczne Co Jest Grane odbędą się w weekend 26 i 27 listopada w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Więcej informacji: www.targicojestgrane.pl

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (5)
POLECAMY TEMATY
John Wick 4 rozbił bank. Najlepsze otwarcie w Polsce i na świecie!
Od 24 marca „John Wick 4" rozgościł się w kinach na całego. ...
Rusza kolejna edycja Międzynarodowego Festiwalu Filmowego KIFF
Festiwal filmów krótkometrażowych KIFF (Kick-Off International ...
Prezentujemy przegląd pięciu najmocniejszych slasherów ostatnich lat
Wielu z nas lubi chodzić do kina, żeby się bać. Po prostu ...