Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 14.04.2013 A A A
JESTEŚ BOGIEM! Zostań władcą rozdartego świata!
INFORMACJA PRASOWA
Materiał prasowy

Na skutek wielkiego kataklizmu, Wszechświat został podzielony na setki małych, samotnych wysp dryfujących w chaotycznej otchłani. Ktoś musi zapanować nad rozproszonymi królestwami i przywrócić ład w rozbitym świecie.  Już wkrótce, każdy gracz będzie mógł wcielić się w rolę Boga, poczuć w rękach wszechmocną władzę i zmierzyć się z odpowiedzialnością, idącą w parze z boską potęgą.


Latem 2013 roku na rynek trafi nowa gra ze studia Snowbird Games – Eador: Władcy rozdartego świata, w której każdy będzie mógł zostać Bogiem i stanąć do walki o panowanie nad fantazyjnym Wszechświatem.  Eador  to rozbudowana strategia turowa, 
łącząca w sobie trzy warstwy rozgrywki – globalną, strategiczną i taktyczną, dzięki czemu  gracz cały czas ma pełną kontrolę nad wydarzeniami i sam decyduje o ścieżce, którą podąży. Gra  oferuje pełną dowolność  w budowaniu struktury swojego królestwa, nawiązywaniu relacji i rozwiązywaniu napotkanych problemów.  Innowacyjny system karmy sprawia, że wszelkie podejmowane przez gracza akcje mają wpływ na otaczającą rzeczywistość, a każdorazowe wybory między rozstrzygnięciami siłowymi i dyplomatycznymi będą miały decydujący wpływ na przebieg  całej rozgrywki, która posiada aż 12 różnych wariantów zakończenia.

 

W grze spotkamy przedstawicieli różnych ras - wśród nich: ludzi, orki, hobbity, elfy czy gobliny, a wszyscy dostępni bohaterowie będą również przynależeć do odmiennych klas. Będziemy mieć zatem do czynienia z magami, wojownikami czy łotrami, co w połączeniu z zależną od naszych decyzji i poczynań reputacją daje szerokie spektrum społeczne i tym samym żywy, stale zmieniający się świat. Barwne i różnorodne krajobrazy  nie stanowią jedynie atutu estetycznego gry, bowiem w trakcie pojedynków
ważną rolę odgrywa ukształtowanie terenu – i tak np. łucznicy lepiej będą ostrzeliwać przeciwników ze wzgórza, natomiast ukrycie się w lesie zapewni większe prawdopodobieństwo uniknięcia strzał.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Ranking: Najciekawsze gry na podstawie filmów i programów telewizyjnych
Złota zasada rynku sztuki i rozrywki mówi: jeśli coś generuje ...
FARMING SIMULATOR 19 Z MILIONEM SPRZEDANYCH EGZEMPLARZY W ZALEDWIE 10 DNI!
Farming Simulator 19 nie przestaje zaskakiwać! Pomimo premiery ...
BOHATEROWIE WIEDŹMIŃSCY POWRACAJĄ NA PUZZLACH 17 GRUDNIA
Geralt, okrzyknięty przez Tygodnik Powszechny Najsłynniejszym ...
GAMES FOR IMPACT. GRY WIDEO, KTÓRE ZMIENIAJĄ ŚWIAT NA LEPSZE
W dniach 30 listopada – 1 grudnia w Warszawie odbędzie się ...