Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 14.04.2013 A A A
JESTEŚ BOGIEM! Zostań władcą rozdartego świata!
INFORMACJA PRASOWA
Materiał prasowy

Na skutek wielkiego kataklizmu, Wszechświat został podzielony na setki małych, samotnych wysp dryfujących w chaotycznej otchłani. Ktoś musi zapanować nad rozproszonymi królestwami i przywrócić ład w rozbitym świecie.  Już wkrótce, każdy gracz będzie mógł wcielić się w rolę Boga, poczuć w rękach wszechmocną władzę i zmierzyć się z odpowiedzialnością, idącą w parze z boską potęgą.


Latem 2013 roku na rynek trafi nowa gra ze studia Snowbird Games – Eador: Władcy rozdartego świata, w której każdy będzie mógł zostać Bogiem i stanąć do walki o panowanie nad fantazyjnym Wszechświatem.  Eador  to rozbudowana strategia turowa, 
łącząca w sobie trzy warstwy rozgrywki – globalną, strategiczną i taktyczną, dzięki czemu  gracz cały czas ma pełną kontrolę nad wydarzeniami i sam decyduje o ścieżce, którą podąży. Gra  oferuje pełną dowolność  w budowaniu struktury swojego królestwa, nawiązywaniu relacji i rozwiązywaniu napotkanych problemów.  Innowacyjny system karmy sprawia, że wszelkie podejmowane przez gracza akcje mają wpływ na otaczającą rzeczywistość, a każdorazowe wybory między rozstrzygnięciami siłowymi i dyplomatycznymi będą miały decydujący wpływ na przebieg  całej rozgrywki, która posiada aż 12 różnych wariantów zakończenia.

 

W grze spotkamy przedstawicieli różnych ras - wśród nich: ludzi, orki, hobbity, elfy czy gobliny, a wszyscy dostępni bohaterowie będą również przynależeć do odmiennych klas. Będziemy mieć zatem do czynienia z magami, wojownikami czy łotrami, co w połączeniu z zależną od naszych decyzji i poczynań reputacją daje szerokie spektrum społeczne i tym samym żywy, stale zmieniający się świat. Barwne i różnorodne krajobrazy  nie stanowią jedynie atutu estetycznego gry, bowiem w trakcie pojedynków
ważną rolę odgrywa ukształtowanie terenu – i tak np. łucznicy lepiej będą ostrzeliwać przeciwników ze wzgórza, natomiast ukrycie się w lesie zapewni większe prawdopodobieństwo uniknięcia strzał.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Nowy zwiastun Gatewalkers od polskiego studia A2 Softworks. Startuje ogólnodostępna alpha!
Kooperacyjna gra survivalowa z elementami RPG wchodzi w kolejną ...
Zremasterowane It came from space and ate our brains wychodzi już dziś!
Wydawca gier wideo All in! Games ogłosił, że It came from ...
KRAKEN: NOWE ROZSZERZENIE DO THE SURGE 2
Nowa zawartość zmierza do gry RPG akcji The Surge 2. Kraken, ...