Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 13.09.2013 A A A
Weź udział w konkursie skeczu i piosenki kabaretowej „CHICHOTY OCHOTY”
INFORMACJA PRASOWA

We wrześniu 2013 r. ogłoszona została II edycja konkursu skeczu i piosenki kabaretowej pn. „Chichoty Ochoty”. Organizatorem konkursu jest Urząd Dzielnicy Ochota m.st. Warszawy, Wydział Kultury.


Do udziału w konkursie skeczu i piosenki kabaretowej pn. „Chichoty Ochoty”  zaproszone zostały  młodzieżowe kabarety amatorskie, debiutujące i te z dorobkiem, działające w szkołach, uczelniach, domach kultury, klubach lub gdziekolwiek indziej na terenie  m.st. Warszawy bądź takie, które są lub nie są przypisane do miejsca, a w których chociaż jeden z członków kabaretu zameldowany jest na terenie  m.st. Warszawy.

 

Dla zwycięzców konkursu przewidziane są nagrody finansowe: I miejsce 2500 zł., II miejsce 1000 zł., III miejsce 500 zł. Zwycięzcy konkursu zostaną wyłonieni  podczas  gali finałowej pn. „Przegląd warszawskich młodzieżowych kabaretów amatorskich”, która odbędzie się 23 listopada 2013 r. (sobota) w Auli Koncertowej w Technikum nr 7 w Zespole Szkół im. inż. St. Wysockiego d. „Kolejówka” w Warszawie, ul. Szczęśliwicka 56, gdzie wystąpią razem ze znanymi polskimi artystami kabaretowymi.

 

Wszystkich chętnych którzy zechcą wziąć udział w tej niezapomnianej zabawie prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu i przesłanie wypełnionej Karty Zgłoszeniowej.

 

Regulamin konkursu i Karta Zgłoszeniowa  dostępne są na stronie www.urzadochota.waw.pl w zakładce „Kultura” - konkurs Chichoty Ochoty.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Rozpoczyna się XVI Festiwal Kultury Żydowskiej Warszawa Singera
Już po raz szesnasty ożywi letnią Warszawę i powita wracających ...
V Wakacyjny Festiwal Sztuki dla Dzieci i Młodzieży Hurra! ART!
„Nie ma nudy w wakacje” - takim hasłem rozpoczęliśmy pięć ...
Nowe wydanie pierwszej książki Neli Małej Reporterki
Gdy miała pięć lat, zaczęła podróżować po świecie i ...
Jedna z najdroższych francuskich produkcji ostatnich lat!
Zwariowane przygody szalonego konstruktora i wynalazcy, którego ...