Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 24.01.2012 A A A
Znamy termin Zimowej Akcji Kabaretowej
Łukasz Łyski
Zimowa Akcja Kabaretowa. Na zdjęciu kabaret Czesuaf

Zimowa Akcja Kabaretowa w tym roku odbędzie się w dniach 24-25 lutego w Żyrardowie. Od wielu lat impreza otwierała festiwalowy sezon kabaretowy w Polsce. Tym razem organizatorzy zaspali i stracili na rzecz Tarnowa prawo pierwszeństwa.


Do 9 lutego chętne kabarety mogą nadsyłać jeszcze zgłoszenia do udziału w eliminacjach przeglądu. W konkursie głównym obok zwycięzcy wieczoru eliminacyjnego (odbędzie się 24 stycznia) udział wezmą zaproszone przez organizatorów kabarety: Tiruriru, Chwilowo Kaloryfer oraz Ścibor Szpak.

W tym roku występy oceniać będzie wyłącznie publiczność, która oddanymi głosami przyzna zarówno Grand Prix (nagroda finansowa), jak i statuetkę "Bałwanka". Konkurs poprowadzi Jarek Marek Sobański, który wraz ze swoim zielonogórskim kabaretem Słuchajcie wystąpi również w roli gwiazdy wieczoru. 

ZAK, który odbędzie się już po raz 8, jest jednym z najważniejszych wydarzeń kabaretowych w Polsce. Kulturownia.pl w tym roku objęła imprezę patronatem medialnym.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
4 STAND-upowy Dzień Kobiet
Stand-upowy Dzień Kobiet w Krakowie po raz czwarty! Kultowa ...
Łowcy.B - "4 Jeźdźców Apopaklipsy"
4 Jeźdźców Apopaklipsy kolejny, najnowszy program kabaretu ...
FORMACJA CHATELET - JUBILEUSZ 20-LECIA Gramy Dalej
Gdyby 20 lat temu ktoś powiedział mi, że Formacja będzie ...
PRZEŁOMOWA PAKA już za tydzień w Krakowie
Już za tydzień, 29 marca startuje 33. PRZEGLĄD KABARETÓW ...