Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 20.11.2011 A A A
SZPAK w Szczecinie 24-27 listopada
materiały organizatora
materiały prasowe

SZPAK, czyli Szczeciński Przegląd Autorskich Kabaretów odbędzie się już po raz piąty. Festiwal rozpocznie się w czwartek 24  i potrwa do niedzieli 27 listopada. Na scenie pojawią się m.in. kabaret Hrabi, Tomasz Jachimek i kabaret Jurki.


Na V Szczecińskim Przeglądzie Autorskich Kabaretów zaprezentują się zarówno artyści rozpoczynający swoją karierę, jak również gwiazdy kabaretowej sceny. Wśród tych drugich zobaczymy m.in. kabaret Hrabi, Tomasza Jachimka, kabaret Jurki, czy kabaret Nowaki. Miejsca, w których odbywać się będą wydarzenia w ramach V Szczecińskiego Przeglądu Autorskiego Kabaretów to: Teatr Lalek Pleciuga, klub P1erwsze Miejsce, Galeria Kaskada, hala sportowa SP Błękitna w Szczecinie. Festiwal rozpocznie się 24 i potrwa do 27 listopada 2011 roku.

 

SZPAK to impreza, na której pojawiają się komicy z całej Polski. To także konkurs, w którym biorą udział młode kabarety dopiero rozpoczynające swoją karierę. Zwieńczeniem wydarzenia jest koncert finałowy, gdzie uczestnicy wraz z gwiazdami polskiego kabaretu pojawiają się na jednej scenie. Przegląd to także imprezy towarzyszące. W tym roku widzowie będą mogli obejrzeć m.in. serial improwizowany Spadkobiercy, w którym wystąpią m.in. Maria Czubaszek i Marek Grabie. Na kabaretonie fighter’skim zaprezentują się artyści, tacy jak Władysław Sikora, czy wspomniany już Marek Grabie, a także kabarety Fraszka i Szarpanina. Szczegółowe informacje na stronie www.szpak.info.pl.

 

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (5)
PODOBNE TEMATY
XVI Festiwal Kultury Żydowskiej Warszawa Singera. Żydowski. Warszawski. Międzynarodowy.
To jedno z najważniejszych i najbardziej dynamicznych wydarzeń ...
Były rzecznik policji został stand-uperem
Krzysztof Hajdas przez blisko 30 lat był policjantem, a na emeryturze ...
MAĆ! CZYLI MATKA FRUSTRATKA NA DESKACH TEATRU
„Mać!” to stand-up, który nie unika trudnych tematów. ...
Dzisiaj startuje Festiwal Komedii STOLICA w Warszawie
Już dzisiaj o godzinie 18.00 startuje Festiwal Komedii STOLICA, ...