Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 16.10.2013 A A A
DYING LIGHT – wystartowała oficjalna przedsprzedaż gry
INFORMACJA PRASOWA

Wydawnictwo Techland informuje o starcie oficjalnej przedsprzedaży Dying Light. Gra jest aktualnie dostępna na platformie dystrybucji cyfrowej - boxoffstore.pl w cenie 119,90 zł razem z bonusem w postaci DLC - Be the Zombie.


Gra Dying Light jest już dostępna w przedsprzedaży na platformie dystrybucji cyfrowej BoxOff. Pre-order w cenie 119,90 zł na PC można znaleźć pod tym linkiem: http://boxoffstore.pl/pl/games/dying-light/. Przedsprzedaż gry została oficjalnie uruchomiona podczas imprezy Techland Fantasy Expo 2013, które odbyła się w zeszłą niedzielę i zgromadziła niemal 6 tysięcy fanów gier, fantastyki i dobrej literatury.

 

Wraz z rozpoczęciem przedsprzedaży Wydawnictwo Techland przygotowało niespodziankę dla graczy. Osoby składające zamówienie przedpremierowe otrzymują unikatowe DLC - tryb Be the Zombie. Umożliwi on wcielenie się w zombie i polowanie na „żywych” graczy. Omawiany tryb pozwoli wejść w skórę przemienionej, nocnej wersji zombie, która dorównuje sprawnością ludzkim uczestnikom zabawy. Postać otrzymuje również specjalne drzewko rozwoju, pozwalające nabyć lub rozwinąć rozmaite ataki specjalne. Na tym jednak nie koniec atrakcji – w przygotowaniu są już kolejne bonusy tworzone specjalnie z myślą o polskich graczach.

 

Przedsprzedaż wersji pudełkowej gry Dying Light zostanie uruchomiona w późniejszym terminie. Tworzony przez Techland tytuł ukaże się w 2014 roku, w polskiej wersji językowej na Xbox One, PlayStation®4, a także Xbox 360, PlayStation®3 oraz PC.

 

Kilka słów o grze:
Dying Light to action-survival horror z perspektywy pierwszej osoby, rządzony przez złowieszczy cykl dnia i nocy, w rozległym, otwartym świecie. Za dnia gracze będą przemierzać miejskie obszary spustoszone przez straszliwą epidemię, poszukując zapasów i budując broń, która pozwoli im odeprzeć ataki zainfekowanych mieszkańców. Nocą łowca staje się zwierzyną, a zainfekowani stają się agresywniejsi i o wiele bardziej niebezpieczni. Najbardziej przerażający są drapieżcy, którzy ruszają na łowy dopiero po zmierzchu. Gracze muszą wykorzystać wszystkie środki i umiejętności, by za wszelką cenę dotrwać do świtu.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Ranking: Najciekawsze gry na podstawie filmów i programów telewizyjnych
Złota zasada rynku sztuki i rozrywki mówi: jeśli coś generuje ...
FARMING SIMULATOR 19 Z MILIONEM SPRZEDANYCH EGZEMPLARZY W ZALEDWIE 10 DNI!
Farming Simulator 19 nie przestaje zaskakiwać! Pomimo premiery ...
BOHATEROWIE WIEDŹMIŃSCY POWRACAJĄ NA PUZZLACH 17 GRUDNIA
Geralt, okrzyknięty przez Tygodnik Powszechny Najsłynniejszym ...
GAMES FOR IMPACT. GRY WIDEO, KTÓRE ZMIENIAJĄ ŚWIAT NA LEPSZE
W dniach 30 listopada – 1 grudnia w Warszawie odbędzie się ...