Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 16.10.2013 A A A
DYING LIGHT – wystartowała oficjalna przedsprzedaż gry
INFORMACJA PRASOWA

Wydawnictwo Techland informuje o starcie oficjalnej przedsprzedaży Dying Light. Gra jest aktualnie dostępna na platformie dystrybucji cyfrowej - boxoffstore.pl w cenie 119,90 zł razem z bonusem w postaci DLC - Be the Zombie.


Gra Dying Light jest już dostępna w przedsprzedaży na platformie dystrybucji cyfrowej BoxOff. Pre-order w cenie 119,90 zł na PC można znaleźć pod tym linkiem: http://boxoffstore.pl/pl/games/dying-light/. Przedsprzedaż gry została oficjalnie uruchomiona podczas imprezy Techland Fantasy Expo 2013, które odbyła się w zeszłą niedzielę i zgromadziła niemal 6 tysięcy fanów gier, fantastyki i dobrej literatury.

 

Wraz z rozpoczęciem przedsprzedaży Wydawnictwo Techland przygotowało niespodziankę dla graczy. Osoby składające zamówienie przedpremierowe otrzymują unikatowe DLC - tryb Be the Zombie. Umożliwi on wcielenie się w zombie i polowanie na „żywych” graczy. Omawiany tryb pozwoli wejść w skórę przemienionej, nocnej wersji zombie, która dorównuje sprawnością ludzkim uczestnikom zabawy. Postać otrzymuje również specjalne drzewko rozwoju, pozwalające nabyć lub rozwinąć rozmaite ataki specjalne. Na tym jednak nie koniec atrakcji – w przygotowaniu są już kolejne bonusy tworzone specjalnie z myślą o polskich graczach.

 

Przedsprzedaż wersji pudełkowej gry Dying Light zostanie uruchomiona w późniejszym terminie. Tworzony przez Techland tytuł ukaże się w 2014 roku, w polskiej wersji językowej na Xbox One, PlayStation®4, a także Xbox 360, PlayStation®3 oraz PC.

 

Kilka słów o grze:
Dying Light to action-survival horror z perspektywy pierwszej osoby, rządzony przez złowieszczy cykl dnia i nocy, w rozległym, otwartym świecie. Za dnia gracze będą przemierzać miejskie obszary spustoszone przez straszliwą epidemię, poszukując zapasów i budując broń, która pozwoli im odeprzeć ataki zainfekowanych mieszkańców. Nocą łowca staje się zwierzyną, a zainfekowani stają się agresywniejsi i o wiele bardziej niebezpieczni. Najbardziej przerażający są drapieżcy, którzy ruszają na łowy dopiero po zmierzchu. Gracze muszą wykorzystać wszystkie środki i umiejętności, by za wszelką cenę dotrwać do świtu.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Nowy zwiastun Gatewalkers od polskiego studia A2 Softworks. Startuje ogólnodostępna alpha!
Kooperacyjna gra survivalowa z elementami RPG wchodzi w kolejną ...
Zremasterowane It came from space and ate our brains wychodzi już dziś!
Wydawca gier wideo All in! Games ogłosił, że It came from ...
KRAKEN: NOWE ROZSZERZENIE DO THE SURGE 2
Nowa zawartość zmierza do gry RPG akcji The Surge 2. Kraken, ...