Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 27.10.2013 A A A
„W końcu gram rolę komediową” - Mateusz Kościukiewicz jako playboy i podrywacz w komedii BILET NA KSIĘŻYC
INFORMACJA PRASOWA
Fot. Materiał prasowy

„Mój bohater to playboy i podrywacz.” – mówi Mateusz Kościukiewicz, który nareszcie otrzymał szansę na zagranie roli komediowej! W najnowszym filmie Jacka Bromskiego, „Bilet na Księżyc”, zdobywca Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego wcielił się w króla nocnych lokali i niepoprawnego podrywacza. Jak odnalazł się w tak zaskakującej kreacji, odkrywa wideo-wywiad, promujący nowy obraz twórcy kinowych przebojów „U Pana Boga za piecem” i „U Pana Boga w ogródku”. Uhonorowany w Gdyni Nagrodą za Najlepszy Scenariusz „Bilet na Księżyc” wejdzie na ekrany 8 listopada.


„Bardzo się cieszę, że zagrałem taką rolę. Większość postaci, które kreowałem w przeszłości, to dramatyczne charaktery, a dzięki „Biletowi na Księżyc” w końcu dostałem szansę zagrania roli komediowej, bardziej zabawnej, takiej dla ludzi. Wreszcie będzie mnie można zobaczyć w roli mniej dramatycznej, a bardziej zwyczajnej.” – opowiada aktor i dodaje: „Bilet na Księżyc” to lekki i przyjemny obraz, film dla każdego. Starsi z łezką z oku odnajdą w nim pewne szczegóły, które tylko oni mogą wyłapać i które pamiętają z tamtych czasów. A młodsi niech przygotują się na poznanie „hipsterskiej komuny”, komuny w wersji soft, odświeżonej w humorystyczny sposób i bez dramatycznych aspektów.”

 

Zobacz cały wideo-wywiad z Mateuszem Kościukiewiczem:

 

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Gia Coppola kontynuuje rodzinną tradycję!
Gia Coppola to fotografka, reżyserka filmowa, scenarzystka i ...
Damy radę z kulturą
Już ponad pół roku nie mamy łatwego dostępu do teatru w ...
Wojna polsko- ruska: Silne kobiety opowiadają o Silnym (wywiad)
Głośny debiut Doroty Masłowskiej na scenie teatralnej. Bez ...
IREK DUDEK: Robię artystyczne ryzyko
- Ludzie mnie kojarzą przede wszystkim z Shakin’ Dudi. Ta ...