Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 19.11.2013 A A A
"Uśmiałam się jak norka!" - Dereszowska dubbinguje Alexis z "Dynastii"
INFORMACJA PRASOWA
Fot. Materiał prasowy

Szokujące wieści z Bieguna Północnego! Ktoś porwał Świętego Mikołaja i wziął do niewoli większość elfów. Chociaż światowe media nie ustają w spekulacjach na temat zajścia, wiele wskazuje na to, że przyczyną całego zamieszania jest… Ania Dereszowska. Jak lubiana aktorka wytłumaczy swój niecny występek, przekonacie się oglądając wideo-wywiad, promujący animację „Ratujmy Mikołaja!”. Gwiazdkowa komedia dla całej rodziny z mnóstwem piosenek i Krzysztofem Kowalewskim w roli ulubionego Świętego wszystkich dzieciaków zagości w kinach 22 listopada.


W komedii „Ratujmy Mikołaja!” Dereszowska użyczyła głosu Mamuśce Złoczyńskiej, którą w oryginalnej wersji dubbingowała sama Joan Collins – niezapomniana Alexis z „Dynastii”. „Usłyszałam od reżysera, że obsadził mnie w tej roli, bo usłyszał w kilku wywiadach, że mówię takim zimnym, wystudiowanym głosem. Rzeczywiście, jak wypowiadam się publicznie, to mi się głos nieco obniża. Ale prywatnie jestem do rany przyłóż.” – zapewnia aktorka. „Uśmiałam się jak norka i setnie ubawiłam grając tę postać.” – dodaje.

 

Mamuśka Złoczyńska, to osoba, która świetnie odnalazłaby się w towarzystwie Cruelli de Vil, Lady Macbeth, czy innej macochy spod ciemnej gwiazdy. Trzyma syna – Emila Złoczyńskiego – pod pantoflem. Wszystkie jej działania koncentrują się na planie przejęcia siedziby Świętego Mikołaja. Widzi się w roli nowej królowej śniegu, despotycznej władczyni Bieguna Północnego.

 

„W imieniu swoim i mojej bohaterki chciałam Was bardzo serdecznie zaprosić do kin na film „Ratujmy Mikołaja!” – mówi Dereszowska. „Będzie zabawnie!”

 

Zobacz cały wideo-wywiad z Anną Dereszowską:

 

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Gia Coppola kontynuuje rodzinną tradycję!
Gia Coppola to fotografka, reżyserka filmowa, scenarzystka i ...
Damy radę z kulturą
Już ponad pół roku nie mamy łatwego dostępu do teatru w ...
Wojna polsko- ruska: Silne kobiety opowiadają o Silnym (wywiad)
Głośny debiut Doroty Masłowskiej na scenie teatralnej. Bez ...
IREK DUDEK: Robię artystyczne ryzyko
- Ludzie mnie kojarzą przede wszystkim z Shakin’ Dudi. Ta ...