Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 25.11.2013 A A A
Coma w nowej trasie koncertowej
Źródło: http://tixar.pl
Fot. Materiał prasowy

Od kilku lat jesień jest okresem, kiedy w swoją trasę koncertową wyrusza zespół Coma. Artyści i tym razem zagrają w licznych miastach naszego kraju odwiedzając wiele ważnych obiektów kulturalnych. Najbliższy koncert już 29. listopada - Coma zawita do Szczecina, gdzie zagra w Klubie Imperium. Zespół donosi, że specjalnie na tę okazję została przygotowana miła niespodzianka.


Coma, jako zespół, zrodził się już w roku 1998, ale dopiero 5 lat później (w roku 2003) artyści wydali swoją płytę debiutancką, która nosiła nazwę „Pierwsze wyjście z mroku”. Do dnia dzisiejszego zespół wydał łącznie 6 płyt, z czego dwie zdobyły tytuł Platynowej Płyty, a jedna została uznana za Złotą Płytę roku 2006. Pojawiły się także dwie płyty koncertowe i obie zyskały statusy Złotych Płyt roku.

 

Coma komponuje zdecydowanie rockowe utwory. Ich nagrania są inspirowane głównie muzyką takich zespołów jak Led Zeppelin czy Pearl Jam. Skład zespołu nie ulegał wielkim zmianom w czasie ich kariery. Do największych zmian należy jednak odejście perkusisty Tomasza Stasiaka, którego w 2009 roku zastąpił Adam Marszałkowski.

 

Zespół Coma wywodzi się z Łodzi i świętując aktualnie 10-lecie wydania pierwszej płyty, wraca do swojej kolebki. Poprzednie koncerty tegorocznej trasy zespołu cieszyły się ogromnym powodzeniem i z pewnością tym razem publiczność również się nie zawiedzie.

 

Koncerty Comy:
29.11.2013 19:00 Szczecin
30.11.2013 19:30 Zielona Góra, Piwnica Artystyczna Kawon
01.12.2013 19:00 Poznań - Klub Eskulap
06.12.2013 21:00 Sopot, Scena
13.12.2013 18:00 Katowice, Mega Club

 

Tekst pochodzi ze strony tixar.pl - partnera portalu Kulturownia.pl

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
CHELSEA zagra u Pameli
W poniedziałek (23.09.2019) w toruńskim Hard Rock Pubie Pamela ...
Ale pinkno ta piosynka była: Pieśni z podramowskiej wsi
Tradycja kilku pokoleń śpiewających kobiet i jedna ich ...
Młody Duch Tańca – projekt taneczny
„Młody Duch Tańca” to polsko-japoński projekt taneczny, ...
Rozpoczyna się XVI Festiwal Kultury Żydowskiej Warszawa Singera
Już po raz szesnasty ożywi letnią Warszawę i powita wracających ...