Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 28.11.2013 A A A
Do wygrania DVD z dobrym filmem
REDAKCJA

Ruszamy z kolejnym konkursem. Dzisiaj do wygrania są płyty DVD z filmem „Mój przyjaciel wróg”. Sponsorem konkursu jest Kino Świat - dystrybutor filmu. Film ukazał się pod patronatem portalu Kulturownia.pl.


Do rozdania mamy cztery DVD ze wspomnianym filmem. Otrzymają je osoby, które zapoznają się z regulaminem konkursów oraz odpowiedzą poprawnie na nasze pytania: kto jest reżyserem filmu „Mój przyjaciel wróg” i jakiej jest narodowości? Za jaki film ten reżyser był nominowany do Oscara?

 

Na poprawne odpowiedzi czekamy do 13 grudnia pod adresem mailowym: promocja@kulturownia.pl. Wśród osób, które przyślą poprawne odpowiedzi zostaną rozlosowane 4 płyty DVD z filmem.

 

„Mój przyjaciel wróg”. Jest rok 1982. Pilot izraelskiego myśliwca (w tej roli Stephen Dorff) zostaje zestrzelony nad Bejrutem i schwytany przez bojowników z Organizacji Wyzwolenia Palestyny. Do pilnowania jeńca zgłasza się 12-letni palestyński uchodźca Fahed. Chłopak nienawidzi Izraela, ale - skuszony obietnicą powrotu do Palestyny - pomaga pilotowi w ucieczce. Wspólnie podążają przez rozdarty wojną Liban, zmierzając do granicy. Początkowa nieufność Faheda, którego ojciec zginął od izraelskiej bomby, przeradza się w niezwykłą przyjaźń.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Wygraj zaproszenie na przedstawienie w Teatrze Współczesnym w Warszawie /konkurs/
Teatr Współczesny w Warszawie to jeden z najbardziej stabilnych ...
#63PL –bohaterowie podczas 11.NETIA OFF CAMERA
Bohater – lubisz to? Opowiedz nam o swoich bohaterach – to ...
Ekipa odpowiedzialna za Geniuszy fantastyki przedstawia kolejny zbiór i… konkurs!
Fantazmaty – tak postanowiliśmy nazwać nasz nowy projekt. ...
“Animated in Poland” na 57. Krakowskim Festiwalu Filmowym - nabór projektów
Rozpoczęło się przyjmowanie zgłoszeń do programu ANIMATED ...