Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 12.12.2013 A A A
MAZL TOV w noc sylwestrową w TEATRZE ŻYDOWSKIM
INFORMACJA PRASOWA
Fot. Materiał prasowy. Źródło: Teatr Żydowski w Warszawie

Jak co roku, Teatr Żydowski w Warszawie zaprasza na Galę Sylwestrową. Tym razem zespół Teatru Żydowskiego przygotował wyjątkowy spektakl „Mazl Tov”. To pełen humoru i dowcipu spektakl muzyczno-taneczny. Był on gorąco oklaskiwany między innymi podczas tournee Teatru Żydowskiego po Meksyku. Zazwyczaj wystawiany jest w jidysz, ale specjalnie na tę noc reżyserka Gołda Tencer przygotowała polską wersję spektaklu.


Przedstawienie ukazujące barwne, pełne zabawy i wzruszeń, codzienne życie Żydów z warszawskich Nalewek. To tu szewc kiwa się nad kopytem, a uczony mąż nad Księgą. Tu na ławeczce trwa nerwowy dialog dwóch biznesmenów, za których ponoć ręczy Rotszyld, który zapomniał tylko podpisać się na czeku. Zapraszamy do wspólnej podróży do miejsc, których już nie ma, lecz wracają echem przebojowych  melodii. Ta nostalgiczna i śmieszna opowieść będzie dla Państwa, z całą pewnością, okazją zarówno do śmiechu jak i do wzruszeń.

 

Gwiazdą gali będzie Szymon Szurmiej, ale będzie można też spotkać śpiewających izraelskich artystów oraz dostać wyjątkowy przepis na karpia po żydowsku od Gołdy Tencer. W cenie biletu lampka wina oraz poczęstunek. Wszyscy widzowie będą mogli również wziąć udział w loterii – do wygrania atrakcyjne nagrody. Zapraszamy 31 grudnia na 19.00! Zakończenie wieczoru planowane jest na godzinę 22.

 

Bilety dostępne w kasie teatru oraz w sprzedaży online.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Niezapomniany weekend z teatrem ulicznym
Już w najbliższy weekend, w piątek 12 lipca 2019 roku rozpocznie ...
Dwie nagrody główne dla kieleckiego „Kubusia” na jednym z najważniejszych konkursów teatralnych w kraju
W tegorocznym, prestiżowym, 25 Ogólnopolskim Konkursie na Wystawienie ...
Światowe tournée Teatru Pieśń Kozła. Wystąpią w The Globe
Wrocławski teatr zaprezentuje się na najbardziej prestiżowej ...
Letnie Granie Przedstawień Teatralnych
Letnie Granie Przedstawień Teatralnych to przegląd premier ...