Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 13.12.2013 A A A
Świąteczny STAND UP COMEDY SHOWCASE we Wrocławiu
INFORMACJA PRASOWA
Fot. Materiał prasowy

W niedzielę, 15 grudnia 2013, zapraszamy wszystkich na szczególny wieczór komedii z najlepszymi komikami anglojęzycznymi w Polsce. Tego wieczoru w Klubie Bezsenność Famous Jim Williams wraz z warszawską grupą komediową English Stand Up Poland zapewnią wieczór pełen zabawy i rozrywki.


ENGLISH STAND UP POLAND
English Stand Up Poland to grupa znajomych komików, którzy robią Stand Up w języku angielskim. Od ponad trzech lat podbijają scenę w klubach i pubach w Warszawie, Poznaniu, Łodzi, Wrocławiu a nawet Radomiu. Łączy ich pasja do rozśmieszania ludzi i picia darmowego piwa podczas swoich występów. Na wieczory z angielskim Stand Up’em przychodzą tzw. ex-pats oraz osoby interesujące się kulturą krajów anglojęzycznych. Tego wieczora dla Państwa wystąpią znani już na scenie polskiej: Irlandzki duet:
“Dublin Dave” Prior,
Dave Redmond,
Kris Szumowski,
Gaweł Feliga.

 

Wieczór zostanie poprowadzony przez Famous Jim Williams. Jego występ w języku polskim  „UWAGA! I’m Gonna’ Mówić Po Polsku” wygrywał nagrody na najważniejszych festiwalach komediowych w ubiegłym roku. Występowął w „Mam Talent”, „Kabaretowym Klubie Dwójki” oraz „Dzięki Bogu Już Weekend”. Korzystając ze swojego niesamowitego opanowania języka ciała i mówionego nie trudno zrozumieć dlaczego „Wrocław uncut” nazwał go „komediowym diamentem”.

 

Po występach zapraszamy na niedzielne after-party z komikami!

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Początek lutego z Karnawałem Teatralnym
Rodzinne sprawy ukazane z przymrużeniem oka, inauguracja Komedialni ...
Impro na Społecznej Scenie Debiutów
W ramach projektu Stand-Up Debiuty Teatr WARSawy zaprasza na ...
Czy Ursynów to już STOLICA komedii? Zakończył się Festiwal Komedii Stolica
Miniony weekend (17-20 października) Dzielnicowy Ośrodek Kultury ...
Festiwal Komedii Stolica: Strzelająć śmiechem na Ursynowie
Wystrzałowa inscenizacja teatralna i nie mniej dynamiczny ...