Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 18.12.2013 A A A
Dying Light pokazuje swą mroczną stronę na nowym filmie z rozgrywki
INFORMACJA PRASOWA
Materiał prasowy

Techland razem z Warner Bros. Interactive Entertainment prezentują dziś nowy film z rozgrywki z Dying Light. Materiał przedstawia tę ciemniejszą stronę rewolucyjnego cyklu dnia i nocy zaimplementowanego w grze, a także daje przedsmak różnorakich strategii przetrwania, jakich gracze będą mogli używać zależnie od pory dnia.


Powolni, apatyczni, widoczni nawet z daleka – zainfekowani tajemniczą zarazą mieszkańcy miasta w trakcie dnia nie stanowią prawdziwego zagrożenia. Dobrze wyszkolony kurier – o ile jest pewien swoich umiejętności parkour i wystarczająco rozsądny, żeby nie wdawać się w walkę z liczniejszych przeciwnikiem – może bez większego trudu omijać grupki zainfekowanych lub po prostu uciec tam, gdzie go nie dosięgną. Jednak ten względnie bezpieczny stan rzeczy zostaje wywrócony do góry nogami po zachodzie słońca!

 

Nocą to gracz stoi na straconej pozycji. Kiedy brakuje światła dziennego, wyostrzają się zmysły zainfekowanych, a ich głód ludzkiego mięsa drastycznie wzrasta. Zaczynają biegać, skakać i wspinać się, więc nie ma już miejsca, gdzie gracz mógłby czuć się bezpieczny. Rośnie również ich siła fizyczna, co wyklucza bezpośrednią konfrontację. Na dodatek ci, którzy wcześniej bali się wychynąć na światło dzienne, teraz zalewają miasto wygłodzoną falą. Najgorsze jednak wciąż czai się w mroku...

 

Przekonajcie się na własne oczy!

 

 

Jaką taktykę przyjmiesz, aby przetrwać noc? Zaufasz swojej zwinności i wbrew przeciwnościom spróbujesz uciec zainfekowanym? A może obrócisz mrok nocy na swoją korzyść i przemkniesz za ich plecami? Nie zapominaj, że od tej decyzji zależy, czy ujrzysz jeszcze świt poranka.

 

Dying Light to gra action survival horror z perspektywy pierwszej osoby, osadzona w rozległym i niebezpiecznym otwartym świecie. Za dnia gracze będą przemierzać miasto spustoszone przez straszliwą epidemię, poszukując zapasów i budując broń, która pozwoli im odeprzeć ataki zainfekowanych mieszkańców. Nocą łowca staje się zwierzyną, a gracze muszą wykorzystać wszystkie środki i umiejętności, by za wszelką cenę dotrwać do świtu. Dying Light zostanie wydane w 2014 roku na Xbox One, PS 4, Xbox 360, PS3 i PC.

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Nowy zwiastun Gatewalkers od polskiego studia A2 Softworks. Startuje ogólnodostępna alpha!
Kooperacyjna gra survivalowa z elementami RPG wchodzi w kolejną ...
Zremasterowane It came from space and ate our brains wychodzi już dziś!
Wydawca gier wideo All in! Games ogłosił, że It came from ...
KRAKEN: NOWE ROZSZERZENIE DO THE SURGE 2
Nowa zawartość zmierza do gry RPG akcji The Surge 2. Kraken, ...