Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 22.12.2013 A A A
ARKADIUSZ JAKUBIK zabójczo przystojnym trollem!
INFORMACJA PRASOWA
Fot. Materiał prasowy

Od 26 grudnia głos Arkadiusza Jakubika usłyszeć będziemy mogli w adaptacji najpiękniejszej baśni Andersena pt.: „Królowa Śniegu”.


Użyczał już głosu w takich animacjach, jak „Muppety”, „Madagaskar” czy „Gdzie jest Nemo?”. Arkadiusz Jakubik to nie tylko zaprawiony aktor filmów fabularnych, ale i człowiek, który kocha produkcje dla dzieci. Z wielką przyjemnością przyjął propozycję podłożenia głosu pod jedną z postaci w ekranizacji najpiękniejszej baśni Hansa Christiana Andersena pt.: „Królowa Śniegu. Jaki to bohater? Najlepiej jak Arek opowie o nim sam: „W filmie „Królowa Śniegu” gram bardzo fajną postać - trolla. Jest on kochaną postacią. Najpierw oczywiście jest zły, niedobry, ale potem przechodzi przemianę. Fantastyczna postać! Może przez chwilę myślałem, że zagram jakiegoś pięknego księcia. No ale... umówmy się, wiemy, jak wyglądam.”

 

Aktor zapałał sympatią nie tylko do granej przez siebie postaci, ale również do całego filmu: „Ta animowana adaptacja „Królowej Śniegu” to bardzo fajny, przyjemny film oparty na klasycznej bajce Andersena. Jest ona uwspółcześniona, więc myślę, że rodzice, którzy przyjdą na ten film ze swoimi małymi pociechami, będą bardzo zadowoleni.” – mówi.

 

Wszystkich, którzy chcieliby dowiedzieć się dzięki jakim magicznym cechom wyglądu czy charakteru Arek Jakubik wygrał casting i dostał rolę zabójczo przystojnego trolla, zapraszamy do zapoznania się z poniższym materiałem.

 

Rozmowa z Arkadiuszem Jakubikiem na Youtube:

 

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Gia Coppola kontynuuje rodzinną tradycję!
Gia Coppola to fotografka, reżyserka filmowa, scenarzystka i ...
Damy radę z kulturą
Już ponad pół roku nie mamy łatwego dostępu do teatru w ...
Wojna polsko- ruska: Silne kobiety opowiadają o Silnym (wywiad)
Głośny debiut Doroty Masłowskiej na scenie teatralnej. Bez ...
IREK DUDEK: Robię artystyczne ryzyko
- Ludzie mnie kojarzą przede wszystkim z Shakin’ Dudi. Ta ...