Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 31.01.2014 A A A
"Zrobić to tak, by szczęka opadła!" Kinga Preis opowiada o filmie POD MOCNYM ANIOŁEM
INFORMACJA PRASOWA
Fot. Jacek Drygała. Źródło: materiał prasowy

Mijają dwa tygodnie od chwili, gdy najnowszy obraz Wojtka Smarzowskiego „Pod Mocnym Aniołem” szturmem wdarł się na szczyt listy kinowych przebojów w Polsce. Ciesząc się z sukcesów filmu (najlepsze otwarcie w filmografii reżysera, najlepsze otwarcie roku i najwyższy wynik otwarcia polskiej produkcji, po pierwszym weekendzie, od czasu „Jesteś Bogiem”) oraz ponad półmilionowej frekwencji obrazu, prezentujemy wideo-wywiad z kolejną gwiazdą „Anioła” – Kingą Preis.


„Ciśnienie, jakie towarzyszyło nam na planie, było gigantyczne. Każdy z nas miał bardzo mocną historię do opowiedzenia, ale nikt nie wiedział, jakim sposobem zrobi to, mówiąc w cudzysłowie, „przeciwnik”. W związku z tym każdy ze swoim numerem – „numerasem” wchodził i miał to zrobić tak, by temu, kto będzie następny, szczęka opadła. By go powalić. Bałam się tego, bo miałam świadomość, że występowałam z największymi aktorami w tym kraju.” –  mówi Preis i dodaje – „Ja zagram u Wojtka nawet za darmo, bo bardzo cenię sobie tego człowieka.”

 

Wideo-wywiad z Kingą Preis:

 

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Gia Coppola kontynuuje rodzinną tradycję!
Gia Coppola to fotografka, reżyserka filmowa, scenarzystka i ...
Damy radę z kulturą
Już ponad pół roku nie mamy łatwego dostępu do teatru w ...
Wojna polsko- ruska: Silne kobiety opowiadają o Silnym (wywiad)
Głośny debiut Doroty Masłowskiej na scenie teatralnej. Bez ...
IREK DUDEK: Robię artystyczne ryzyko
- Ludzie mnie kojarzą przede wszystkim z Shakin’ Dudi. Ta ...