Wykorzystujemy pliki cookies do poprawnego działania serwisu internetowego, oraz ulepszania jego funkcjonowania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.
Data publikacji: 02.02.2014 A A A
W piaskownicy z Stuhrem, w łóżku z Mozilem!
INFORMACJA PRASOWA
Fot. Materiał prasowy

Pojawił się wideo-wywiad z Katarzyną Maciąg, gwiazdą komedii „Facet (nie)potrzebny od zaraz”. Film zagości w kinach na Walentynki, czyli dla niewtajemniczonych 14 lutego.


Zosia nakrywa swojego chłopaka w trakcie miłosnej schadzki z inną dziewczyną. Zdradzona, staje przed koniecznością ułożenia sobie życia na nowo. Tak rozpoczyna się „Facet (nie)potrzebny od zaraz” – nowoczesna, niebanalna komedia o poszukiwaniu miłości i różnych, często zaskakujących obliczach relacji damsko-męskich. W roli głównej w filmie wystąpiła Katarzyna Maciąg. „Mam nadzieję, że filmu nie obejrzą tylko mężczyźni, którzy zostaną zmuszeni do pójścia do kina przez swoje dziewczyny.” – śmieje się aktorka, której na planie „Faceta” partneruje prawdziwa plejada gwiazd m.in. Joanna Kulig, Anna Czartoryska-Niemczycka, Paweł Małaszyński, Maciej Stuhr, Michał Żebrowski, Łukasz Garlicki, Cezary Kosiński oraz debiutujący na dużym ekranie Czesław Mozil. Nasycona potężną dawką muzyki najciekawszych polskich zespołów, wyjątkowa komedia trafi na ekrany kin 14 lutego – w Walentynki.

 

Zobacz wideo-wywiad z Katarzyną Maciąg:

 

Podziel się treścią artykułu z innymi:
Wyślij e-mail
KOMENTARZE (0)
Brak komentarzy
PODOBNE TEMATY
Prezentujemy drugi oficjalny wideo-wywiad z gwiazdami komedii „Podatek od miłości".
Czasami tani podryw może naprawę drogo kosztować! Przekonają ...
Na nudę nie narzekam, nienawidzę siedzieć w miejscu
Michał Kowalski - model, aktor, działacz społeczny i student ...
Agata Kulesza bez make-upu. Czy łatwo grać zakonnicę?
„Kiedy przebierałyśmy się w habity i welony, było w tym ...